Oriflame’i konverentsid – mis need on? Vestlus Oriflame’i äripartneri Marita Liepinaga

Lisa kommentaar
Oriflame’i konverentsid – mis need on? Vestlus Oriflame’i äripartneri Marita Liepinaga

Milline puhkus meeldib sulle kõige rohkem?

Oriflame on mind ära hellitanud luksuslike reisidega! Firma konverentsid toimuvad maailma erinevates paikades, viie- ja vahel isegi seitsmetärni (Dubai Atlantis) hotellides. Igal paigal on lisaks ka oma eriline „rosin”. Mulle meeldib ka nn ekstreempuhkus. Eriliselt on meelde jäänud Brasiilia, Amazonase džunglid, kuhu pääses ainult kanuuga, kaasas vaid esmatähtsad asjad väikses kotis (paadis polnud lihtsalt ruumi suurema pagasi jaoks). Sihtkohta jõudmine võttis aega tunde. Ühel hetkel tekkis meie kõrvale laine ja paadi kõrvalt ujusid mööda paar valgeid delfiine. Need olid unustamatud neli päeva eemal tsivilisatsioonist, ilma telefoni ja muude sidevahenditeta… Jaht kaimanitele (väiksed krokodillid). Piraajade püük…

 

Miks sulle meeldib reisida?

Ma arvan, et ilmas on vähe neid inimesi, kellele ei meeldi reisida. Iga reisi eel kingib Oriflame raamatu ja ka plaadi muusikaga, et saaksime sihtkohaga varakult tutvuda. Meie abikaasaga planeerime alati varakult, mida soovime külastada ja näha. Igas riigis ootavad ees uued seiklused ja unustamatud kogemused. Iga reisi eesmärk on tutvuda kohaliku kultuuri ja ajalooga ning tunnetada iga maa erilist atmosfääri.

 

Oriflame’i konsultantidel on võimalus saada osa rahvusvahelistest konverentsidest, mis toimuvad mitu korda aastas. Millistes riikides oled juba viibinud?

16 aasta jooksul olen osalenud 28 konverentsil. Need on toimunud maailma eri paigus: Tenerifel (Kanaari saared), Rhodose saarel ja Ateenas (Kreeka), Riminis ja Roomas (Itaaalia), Portugalis, Brasiilias, Hiinas, Tais, Lõuna Aafrikas, Keenias, Tuneesias, Panamal, Mehhikos, Dominikaani Vabariigis, Bali saarel (Indoneesias)… kõiki kohti ei jõuagi üles lugeda. Äsja saabusin Oriflame’i juubelikonverentsilt Stockholmist, mis oli väga eriline elamus.

 

Meenuta pisut oma esimest rahvusvahelise konverentsi kogemust?

Minu esimene konverents oli Tenerifel, Kanaaridel 1997. aastal, ja see oli minu esimene soojamaareis üldse. Särav päike, sinine ookean ja taevasinised basseinid viietärni hotellis, mille valge marmor säras silmipimestavalt, kaasahaaravad tantsud, Teide vulkaan ja palju sõbralikke naeratavaid inimesi. Tundsin end pidevalt kui kallis ja kauaoodatud külaline! See jääb meelde kogu eluks.

 

Miks ikkagi peaks osa saama Oriflame’i konverentsidest? Mis seal toimub?

See on eriline tunne, kui kohtud edukate inimestega enam kui 60 maailma riigist, kui nad kogu südamest jagavad oma edulugusid. Reeglina toimuvad konverentsid kõige luksuslikemas ja eksklusiivsemates hotellides ja suurürituste kohtades. Kõik kohtumised firma asutajatega ja nende pereliikmetega lisavad konverentsil osalejatele kindlustunnet, et nad on erilised… ja tekib „jalad-maast-lahti” meeldiv tunne. Iga järgmine konverents lisab midagi erilist. Vahel on tunne, et midagi enamat ei ole võimalik välja mõelda ja meile pakkuda? Aga selgub, et on! Konverentsid motiveerivad ja õpetavad ja alati pakuvad nad rohkem, kui oskad oodata. Informatiivse ja õpetliku ärikonverentsi kõrval on alati võimalus nautida kaunist loodust, tutvuda kohaliku elu-oluga ja ei pea mitte millegi pärast ise muret tundma.

 

Milline Oriflame’i konverents on sulle jätnud kõige eredama mulje?

Sel aastal tähistab Oriflame 45-juubelit ja me olime abikaasaga kutsutud Stockholmi raekotta luksuslikule õhtusöögile. Samas saalis toimuvad kurikuulsad Nobeli preemia laureaatide tunnustusüritused. Konverents Stockholmis oli kõige grandioossem üritus, kus ma eales olen viibinud. Kõik kohtumised selliste staaridega nagu Monica Bellucci, Malin Akerman, Tina Kandelaki, Thomas Anders, Roxette, Demi Moore…. nimekirja võiks jätkata, toovad kaasa emotsionaalselt võimsa laengu.