Palju õnne! Armastatud tantsutreener Märt Agu pidas eile sünnipäeva

Palju õnne! Armastatud tantsutreener Märt Agu pidas eile sünnipäeva

Tallinna Tantsuakadeemia looja ja kunstiline juht Märt Agu, keda paljud teavad ka saatest “Tantsud tähtedega”, pidas eile oma sünnipäeva, mis sai alguse täpselt keskööl. Märt otsustas koos oma parimate sõpradega ööklubis korraliku tantsu maha pidada, lisaks lubas mees kõigile järgmisel päeval tantsutrenni tulijatele kommi pakkkuda, rääkis Märt Buduaarile.

Tallinna Tantsuakadeemia looja ja kunstiline juht Märt Agu, keda paljud teavad ka saatest “Tantsud tähtedega”, pidas eile oma sünnipäeva, mis sai alguse täpselt keskööl. Märt otsustas koos oma parimate sõpradega ööklubis korraliku tantsu maha pidada, lisaks lubas ta kõigile järgmisel päeval tantsutrenni tulijatele kommi pakkkuda, rääkis Märt Buduaarile.

“Alustasin päeva ehk siis 19. aprilli klubis koos oma parimate sõpradega trallitades ja tantsides. Siis andsingi endale lubaduse, et pakun kõigile, kes järgmisel päeval minu treeningutesse ilmuvad, palju-palju kommi,” on andeka ning südamliku tantsutreeneri Märt Agu jaoks sünnipäevad alati olulised sündmused, mida peab tähistama parimate sõprade keskel.

“Minu sünnipäevalaud pole kunagi midagi erilist olnud, see pole ju kõige olulisem, aga mida on alati vaja – klaasike shampust igale külalisele, et tõsta pokaalid ning tähistada,” on klaasike kihisevat see, millega igal sünnipäeval külalisi kostitada.

“Mis on parim kingitus, mis mulle kunagi tehtud? Kui aus olla, siis pole kunagi kingitud hobuse suhu vaadanud. Kõik, mis olen saanud, olen eeldanud, et need on tehtud südamest ja armastusest. Hinnal pole kunagi tähtsust olnud. Meeldib väga ka see, kui lihtsalt meeles peetakse,” hindab Märt häid sõpru rohkem kui kalleid kingitusi.

Karin Karu