Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Jalanõud

VAIMSETE PRAKTIKATE TERAPEUT ELINA KADAJA: „Õppetunnid isiklikest kogemustest on alati up to date!”

Eksklusiiv VAIMSETE PRAKTIKATE TERAPEUT ELINA KADAJA: „Õppetunnid isiklikest kogemustest on alati up to date!” 5

„Soovin inimesi inspireerida laskma lahti mõistuse poolt projekteeritud piirangutest, et saaksime kõik elada oma unistuste elu südame tõe järgi,” ütleb Elina Kadaja , kes on välja andnud raamatu, mis õpetab kasutajale läbi kogemuse leidma sisemist rahu, kindlustunnet ja usaldust, et unistused tõepoolest saavad täituda. Elinas endas aga on peidus veel palju muudki! 

2 ASJA, MIDA KÕIK MEHED naistelt tahavad

Kuum 2 ASJA, MIDA KÕIK MEHED naistelt tahavad 1

Kui mõelda sellele, mida mehed oma naistelt tegelikult tahavad, siis enamasti peetakse silmas ilusat välimust ja head klappi linade vahel, kuid tegelikult tahavad mehed miskit enamat. Mehed on tunduvalt emotsionaalsemad kui arvatagi võiks, nad lihtsalt ei näita oma tundeid välja nii nagu naised seda teevad.

MADLI VILSAR tegi oma seisundi kohta valusa paljastuse

Kuum MADLI VILSAR tegi oma seisundi kohta valusa paljastuse 1

Eksmiss ja ilmaneiu Madli Vilsar kuulub nende naiste hulka, kelle kehakaal kipub üsnagi suurel määral kõikuma ning praegusel momendil kaalub ta 15 kilogrammi rohkem kui näiteks aasta aega tagasi. Kuid selle kõige taga on palju rohkemat, kui lihtsalt muutunud kaalunumber.

TAHAD KAALUST ALLA VÕTTA: 3 asja, mida salati sisse panna ei tohi

Kuum TAHAD KAALUST ALLA VÕTTA: 3 asja, mida salati sisse panna ei tohi 15

Kui eesmärgiks on kaalust alla võtmine, siis tuleb oma toitumisharjumused põhjalikult üle vaadata ning viia sisse vajalikud muudatused, et kaalunumber õiges suunas liikuma hakkaks. Paljud peavad üheks kõige taljesõbralikumaks toiduks salatit, kuid tihtipeale võib just salat olla see, mis kaalutõusu põhjustab.