Räägime tüdrukutest!

Räägime tüdrukutest!

Buduaar TEEN rääkis nelja Eesti poisiga tüdrukutest, moest ja sotsiaalmeediast. Mida poisid tegelikult arvavad? Loe edasi ja saa teada!

Buduaar TEEN rääkis nelja Eesti poisiga tüdrukutest, moest ja sotsiaalmeediast. Mida poisid tegelikult arvavad? Loe edasi ja saa teada!

 

Mis hobidega tegeled? Kas sinu jaoks on tähtis, et ka tüdrukul oleks hobid? Mis need olla võiksid?

Reio: Olen suhteliselt multifunktsionaalne – mängin kõiksugu pallimänge ja külastan regulaarselt jõusaali. Minu arvates võiks ja peaks olema igal inimesel hobi. Olgu selleks siis näiteks joonistamine, ratsutamine, lugemine või mõni muu keha/vaimu arendav ning värskendav tegevus.

Sten: Mina tegelen karatega ja käin jõusaalis. Muidugi hindan seda, et tüdrukul oleks hobid. Mulle on alati meeldinud, kui tüdruk oskab tantsida.

Rihard: Talvel sõidan lumelauaga, muidu käin rahvatantsus ja maadluses. Minu jaoks on oluline, et tüdrukul oleksid hobid, sest muidu ta istub kodus või tšillib väljas ja terve elu jookseb temast mööda. Tüdrukud võiksid ikka tantsida ja laulda, aga ideaalne tüdruk sõidab koos minuga lumelauaga.

Herlent: Tegelen jalgpalliga. Jah, tüdrukul peab olema hobi, kui tal seda pole, tundub ta veider ning muutub minu  jaoks vähem atraktiivseks.

Rihard

 

Millised tüdrukud sulle meeldivad ja millised kindlasti mitte?

Reio: Meeldivad sportlikud tüdrukud, kes hoolitsevad oma keha eest ja on loomulikult ilusad ning armsad neiud. Juuksevärv pole oluline, kuid kindlasti ei meeldi neiud, kes kasutavad ebaloomulikke juuksevärve (roosa, roheline, sinine jne). Samuti jätavad mind külmaks neiud, kelle jaoks on särgil ilutsev Guessi või Armani kiri tähtsam kui kahe kõrva vahel olev mõistus. Brändihullud piigad pole lihtsalt minu maitse!

Sten: Mulle meeldib ainult üks türuk. Ta tegeleb tantsimisega ja tal on väga hea iseloom. Mulle ei meeldi tüdrukud, kes ei austa iseennast.

Rihard: Mulle meeldivad tüdrukud, kes näevad armsad välja ja kes on rõõmsad ja naeratavad, aga mis põhiline – kes julgevad poistega rääkida. Kohe kindlasti ei meeldi mulle egoistlikud tüdrukud, kes arvavad endast liiga palju, samuti ei meeldi mulle beibed.

Herlent: Välimuselt eelistan pigem pruunikaid latiinosid kui lumivalge nahaga põhjamaa tüdrukuid. Iseloomult peab olema avatud, lojaalne, natukene spontaanne ja ei tohi jonnida ega vinguda kogu aeg.

 


Mis sa arvad selfie’dest? Kas teed ka ise neid?

Reio: Selfie on selfie … Tänapäeva nutividinad võimaldavad väga kergesti hetki jäädvustada ja üks moodus selleks on endlite ehk selfie’de tegemine. Leian, et selfie’des pole midagi halba, kui nendega liiale ei minda. Ise pidev endlite tegija ei ole, kuid loomulikult on neid hetki ikka ette tulnud.

Sten: Täiesti tavaline asi, kõik teevad neid. Vahel teen ise ka.

Rihard: Mul ei ole selfie’de vastu midagi, senikaua, kuni neid tehakse mõistuse piirides. Ise neid ei tee, aga kuna õele meeldib neid väga teha, siis vahel võtab ta minu ka pildile.

Herlent: See on rohkem vastassugupoole teema. Kuttidele see väga ei sobi ning sellepärast väga nende tegemist ei harrasta.

Sten

 

Mis sind sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram jne) kõige rohkem närvi ajab?

Reio: Näoraamatus häirivad kõige rohkem erinevad mängutaotlused! Samuti kriibivad silma isikute postitused, kes arvavad, et iga nende pisemgi ettevõtmine või söögiamps vajab tervele maailmale kuulutamist ja põhjalikku analüüsi ning lahtikirjutamist. Sellised „süvapostitused” võiksid jääda ikkagi blogidesse. Instagramis ei häiri mind otseselt miski, kui, siis ainult inimesed, kes panevad igast oma toidukorrast pildi üles.

Sten: Sotsiaalmeedias häirib mõttetu info levitamine ning need inimesed, kes süvenevad liiga palju teiste ellu.

Rihard: Facebookis ajavad mind närvi mõttetud asjade jagamised, tüdrukud jagavad kogu aeg mingeid jalanõusid ja kleite, alati peab nii palju kerima. Instagramis häirivad mind söögipildid ja näiteks see, kui keegi saab uued jalanõud ja sellest kohe pildi postitab. No milleks seda vaja on?

Herlent: Kui inimesed peavad absoluutselt kõigest, mis nende elus toimub, postituse tegema. Midagi võiks enda ja lähedaste teada ka jääda.

 

Kas sulle meeldivad tüdrukud, kes end meigivad või pigem ilma meigita tüdrukud?

Reio: Iga tüdruku „iluvidinate” hulka peaksid kuuluma kvaliteetsed meigivahendid. Nende olemasolust tähtsam on aga kindlasti oskus neid kasutada. Korralikult ja vastavalt olukorrale tehtud meik teeb naise kindlasti kaunimaks. Kahjuks valdavad vajalikke oskusi vähesed. Arvatakse, et ilusad ollakse siis, kui nägu katab paks „krohv”. Naturaalne ja meigivaba näonahk on samuti väga kaunis, kui selle eest on osatud hoolitseda!

Sten: Mu tüdruk meigib ennast samuti, aga samas arvan ma ikka, et mida vähem, seda parem. Eks naturaalne ilu on ikkagi parem.

Rihard: Minu jaoks on iga tüdruk ilus, aga väga palju meiki muidugi ei ole hea.

Herlent: Mul on täiesti ükskõik, peaasi, et ilus välja näeb.

Kuhu sa tüdruku kohtingule viiksid?

Reio: Kohting toimuks kindlasti kohas, kuhu ta poiss-sõber tulla ei oskaks! :) Hehehe … Kohtingukohaks oleks mõni mõnus söögikoht, kus me mõlemad end mugavalt ja vabalt tunneksime. Maitsvat einet saab aga loomulikult nautida ka vabas looduses. Kahekesi päikeseloojangut vaadata, head veini juua ja miks mitte ka maasikaid ampsata – oleks ju üsnagi romantiline!?

Sten: Teletorni näiteks.

Rihard: Kui tüdrukule meeldib sushi, siis ma viiksin ta kindlasti sushit sööma, sest mulle endale maitseb see küll väga. Enne käiksime kinos ja jalutamas.

Herlent: Esimene kord peaks olema koht, kus on mõlemal tegevust, sest siis on väiksem võimalus, et tekib piinlik vaikus. Näiteks bowling, lõbustuspark, koeraga jalutamine.

 

 

Mis on hetkel su lemmikriietus ja mida sa mitte kunagi selga ei paneks?

Reio: Üldiselt eelistan riideid, mis on ennekõike mugavad. Riiete bränd pole esmatähtis! Mida aga minu seljas kindlasti ei näe, on Limited dressid. Need on need, millel on kaunistuseks nukirauad ja mu säärane. Liiga tummine. Pole minu teema!

Sten: Hetkel lemmikriietus valge pikkade käistega pluus, kindla lõikega teksad ja Nike’i ketsid. Ei kannaks kunagi nahkpükse ega -tagisid.

Rihard: Lemmikriietust mul ei ole, aga meeldib käia dressidega, nendega on kõige mugavam. Mitte kunagi ei paneks ma jalga nahkpükse, sest need tunduvad jube ebamugavad.

Herlent: Kannan kõike, aga viimasel ajal meeldivad kottpüksid ja lohvakad särgid. Ma ei kannaks kunagi talvel kombekat.

 

Kes on sinu arvates Eesti või välismaa stiilseimad mehed?

Reio: Jalkalegend David Beckham on kindlasti väga stiilne mees. Tema tätoveeringud, riietumisstiil ja aksessuaarid lihtsalt match’ivad suurepäraselt. Eesti meestest ei oskaks kedagi konkreetset esile tuua. Loomulikult leidub hästiriietuvaid ja enda eest hoolitsevaid mehi ka Eestis.

Sten: Ohh, neid on palju. See kõik sõltub stiilist ja paljust muust ju ka. Aga kui kuulsustest rääkida, siis Tanel Padar ja Uku Arop (Suur Papa).

Rihard: Minu arvates on Eesti stiilseimad mehed Uku Suviste ja Tanel Padar ning välismaa meestest Cristiano Rolando ja Brad Pitt.

Herlent: Eestist ma ei oskagi öelda, aga välismaalt kindlasti Schoolboy Q.

 

Su sõbrale meeldib täiega üks tüdruk, kuid ta ei oska sellele tüdrukule läheneda. Mis nõu sa talle annaksid, kuidas tüdruk ära võluda?

Reio: Esmajoones tuleks jääda kindlasti iseendaks! Kellegi teise mängimine valmistab ebamugavust iseendale ja tõe hilisem ilmsikstulek võib valusalt kätte maksta. Sõbral soovitaks teada saada tüdruku huvid, hobid ja kiiksud. Vastavalt nendele ja neid ära kasutades tuleks ka läheneda. Enesekindlus on alati abiks.

Sten: Ole aus, tee komplimente, aga ära mine üle piiri. Uuri välja, mis tüdrukule teha meeldib ja seo oma tegevus nendega. Kõige tähtsam, et oleksid sina ise.

Rihard: Ütleksin talle: „Kikilips teeb mehe šikiks!” ehk ta peaks kindlasti kandma kikilipsu! Ja julgustaksin teda talle kirjutama, sest kirjutades korvi saada pole nii hull, kui seda silmast silma teha. Kui ma aga seda tüdrukut ise hästi tunnen, siis ma räägiks oma sõbra kohta talle head ja uuriks tüdrukult, äkki talle meeldib samuti mu sõber.

Herlent: Pole mitte midagi paremat, kui viisakalt ja enesekindlalt kuskil seltskonnas juttu teha. Esimene vestlus peaks olema kindlasti näost näkku. See jätab kohe parema mulje.

 

Kes on sinu arvates praegu Eestis kõige hot’im staar?

Reio: Minule kui meesterahvale meeldib kõige rohkem Grete Klein. Grete on kaunis, särav ja mõnusa iseloomuga. Olen temaga korduvalt kohtunud ja ta on jätnud endast väga hea mulje. Kasutangi nüüd võimalust ja saadan Gretele Buduaari vahendusel tervitusi ja soovin talle kõike head! :)

Sten: Grete Klein!

Rihard: Minu arvates on Eestis kõige hot’im staar „Padjaklubi” Laura ehk Grete Klein. Ma loodan ainult, et ta päriselus nii blond ei ole! :D

Herlent: Alisa Tsitseronova.

Reio

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar TEEN mai-juuni 2015