RUMAL VIGA, mida naised oma pangakaarti kasutades teevad

Pangakaart on tänapäeva ühiskonnas absoluutselt asendamatu vahend, milleta suure tõenäosusega ei liigu ringi ükski inimene - pigem on inimestel rahakotis isegi mitu erinevat pangakaarti. Paberraha kasutamine muutub harvemaks ning suurimad ostud tehakse just kaardiga.

Pangakaart on tänapäeva ühiskonnas absoluutselt asendamatu vahend, milleta suure tõenäosusega ei liigu ringi ükski inimene – pigem on inimestel rahakotis isegi mitu erinevat pangakaarti. Paberraha kasutamine muutub harvemaks ning suurimad ostud tehakse just kaardiga.

Siiski tuleb üsnagi tihti ette vajadust võtta pangaautomaadist raha välja ning selleks on vaja sisestada neljakohaline numbrikombinatsioon ehk PIN-kood. Siinkohal teevad paljud naised rumala vea, mis võib neile varem või hiljem väga valusalt kätte maksta. Nimelt peidavad paljud naised PIN-koodi oma rahakoti vahele, juhuks kui kood endal meelest ära läheb. 

Kui aga rahakott satub valedesse kätesse, siis annab see vargale võimaluse kaardilt kohe raha välja võtta ning just sel põhjusel ei tohiks mitte kunagi PIN-koodi rahakoti vahele panna.

Teine viga, mida samuti paljud naised teevad, on oma sünniaasta valimine PIN-koodiks. Kui rahakott varastatakse, on see numbrikombinatsioon esimene, mida varas automaadis katsetab.

Allikas: cosmopolitan