Saun, mille võid kõikjale kaasa võtta, -50%!

Saun, mille võid kõikjale kaasa võtta, -50%!

Soeta www.cherry.ee -50% soodustusega!>>>

Loodusesõpradel on nüüd võimalus pika päeva järel oma lemmikkeskkonnas ka saunamõnusid nautida. Ümbritsev keskkond annab telksauna kasutajatele unikaalse elamuse. Võid püstitada selle paksu metsa, RMK laagriplatsile, mereranda, jõe äärde… kuhu iganes! Kas või järve jääle!

Väikese sauna komplekti kuulub: telk, raamistik, pingutusvaiad, Savotta ahi-keris ja korstnatorud. Komplekti kaal 30 kg (mahub sõiduautosse). Kerisekivid ei kuulu komplekti. Saun on avar ja mahutab korraga leili nautima 4-6 inimest. Istumisaluseks sobivad matkatoolid või ise meisterdatud pingid/pakud. Ahju peal saab süüa valmistada ning telki saab kasutada ka lihtsalt köetava varjualusena. Kalapüügil jäise ilmaga järvejääl võid nautida nii leilivõtmist kui kalastamist. Telki mahub magama kaks inimest.

Jah, osavam mees saab ka ise kilesauna meisterdamisega hakkama, kuid siin on kõik juba valmis ja sinu eest hoolega läbi mõeldud. Ei mingit lõket, kaela tilkuvat lage ega kuumade kividega jändamist. Kiirelt üles, kiirelt kokku… ja kütad nagu tavalist sauna. Lihtne!

NB! Väga oluline on, et nende saunadega ei jäta sa loodusesse jälge maha (lõkkeaset ja tahmaseid kive).

NB! Telksauna ahju tohib kütta ainult lehtpuuga ning leiliviskamiseks ei tohi kasutada merevett!