Staarid valivad lastele erilisi nimesid

Kas sina paneksid oma lapsele nimeks Fanta KuritegevuseVastuVõitleja, üks kuulsus on just midagi analoogilist oma lapse nimeks valinud. Moxie (Ameerikas populaarne karastusjook) CrimeFighter- kas pole ilus nimi maimukesele?

Nii Eestis kui välismaal on viimastel aastatel ununemas lihtsuse võlu beebidele nimevalikul. Iga beebi on unikaalne, aga sellest ei piisa- vanemad üritavad neile leida ka unikaalseid nimesid. Kas erilise nimega laps end vanemas eas häirivalt erilisena ei tunne, sellele emmed-issid ei mõtle.

Näitleja Gwyneth Paltrow ja laulja Chris Martini tütar kannab nime Apple (õun). Näitlejapaari Tom Cruise`i ja Katie Holmes`i tütar, keda peetakse kõige ilusamaks staaribeebiks, kannab nime Suri. See nimi ei kõla imelikult mitte ainult eesti keeles, ka ameerikas on see valitud tobedamate staaribeebi nimede hulka. Ka Brad Pitt`i ja Angelina Jolie kaunis beebi on õnnistatud naljaka nimega- Shiloh Nouvel. Juba vanematest staaride lastest on kõneainet pakkunud Kim Basingeri ja Alec Baldwini tütar Ireland. Inglise jalkastaari Ryan Giggs`i 4aastane tütar kannab nime Liberty. Sylvester Stallone on lapse nimeks pannud Sage Moonblood. Näitleja Jason Lee`l ei ole ette näidata palju silmapaistvaid filmirolle,küll aga võiks talle lapsele valitud nime eest Oscari anda- nimelt kannab tema 4-aastane poeg nime Pilot Inspektor. Äramärkimist väärib kindlasti ka Ameerika koomiku Penn Jillette nimevalik  oma lapsele, ju oli naljamees töölainel, kui pani maimukesele nimeks Moxie CrimeFighter.