Staaride ilunipp: eemalda soovimatud karvad igaveseks

Staaride ilunipp: eemalda soovimatud karvad igaveseks

Võitlus soovimatute ihukarvadega on tihtilugu naiste igahommikuseks suurimaks katsumuseks. Meil on aga häid uudiseid naistele, kes on väsinud raseerimisest, vahatamisest ja epileerimisest – teie karvamuredele on leitud lahendus!

Võitlus soovimatute ihukarvadega on tihtilugu naiste igahommikuseks suurimaks katsumuseks. Meil on aga häid uudiseid naistele, kes on väsinud raseerimisest, vahatamisest ja epileerimisest – teie karvamuredele on leitud lahendus! Väidetavalt on just see karvaeemaldusmeetod kasutusel paljude kuulsuste ning rikaste hulgas. Sa võid rahakotti kergendamata eemaldada kõik soovimatud ihukarvad oma kehalt.  See on iidne nipp, mis pärineb Venemaalt ning on abiks olnud paljudele naistele. Tegemist on ühe seguga, mis muudab ihukarvad ajapikku hõredamaks, kuni need kaovad viimaks täielikult. 

Mis seguga on  siis tegemist ning kuidas seda kasutada?

Sa pead esmalt ootama, kuni su karvad on piisavalt pikad (nagu enne tavapärast depilatsiooni). Seejärel on sul vaja Kreeka pähkli koori (veendu, et need oleksid küpse pähkli koored) ja vett.

Ettevalmistus:

Pähklikoored peavad olema täiesti kuivad. Küpseta neid, kuni need kõrbema lähevad ning söestuvad. Seejärel lisa vesi ning sega, kuni oled saanud  pähklikoorte tuhast ning veest pastalaadse segu. Lase saadud mikstuuril 15 tundi seista. 

Pealekandmine:

Kanna segu nahapinnale, kust karvu eemaldada soovid. Hoia seda nahal umbest 30 minutit ning seejärel pese maha. Korda seda protseduuri päeva jooksul umbes 3 korda, kuni näed viimaks esmaseid tulemusi. Edaspidi kanna segu peale korra päevas, kuni oled lõplikult soovimatutest karvadest vabanenud.  

 

Allikas:  makeyourlifehealthier.com/