Südamlik eriüritus – naudi, võida, hooli ja tee head!

Südamlik eriüritus – naudi, võida, hooli ja tee head!

Prantsuse alpide puhas mineraalvesi evian® on käesoleva aasta algusest pikaajaliselt toetamas Eesti Vähiliitu. Piisav puhta vee joomine on üheks vähkhaiguse ennetuse võimaluseks ning seda eriti rinnavähi osas.

Prantsuse alpide puhas mineraalvesi evian® on käesoleva aasta algusest pikaajaliselt toetamas Eesti Vähiliitu. Piisav puhta vee joomine on üheks vähkhaiguse ennetuse võimaluseks ning seda eriti rinnavähi osas.

Maikuu on traditsiooniliselt “Roosa lindi” ehk Vähiliidu poolt väljakuulutatud rinnavähi varajase avastamise kuu. evian® ja Buduaar ühendasid jõud, et üheskoos viia naisteni sõnum „Ära jää hiljaks“. Samuti aitame koguda Vähiliidule toetusraha rinnavähi ennetus- ja teavitustööks ning sõeluuringute bussi sõidushoidmiseks.

Mai alguses leiab aset vaba sissepääsuga meeleolukas Buduaar Fashion Night kevadine moeüritus, mille pealkirjaks on „Evianiga rinnavähi vastu“.

3. mail toimub moeõhtu kohvik-restoranis Wabadus, millel on heategevuslik lisa Eesti Vähiliidu toetuseks. Heategevuslik väärtus on õige mitmetahuline, sest Vähiliidu toetuseks panustavad esinejad, osalejad, toimumiskoht, Buduaar koos oma heade koostööpartneritega ja otseloomulikult algatajapool – puhas mineraalvesi evian®.

Ole meie külaliseks, naudi õhtut, osale oksjonitel ning tunneta, et oled hoolinud ja teinud head.

Sind ootab:

Programmiga teeme algust kell 20.00 ning õhtu on sisustatud kella 24.00-ni. Seekord saab nautida lausa kahte muusikalist esitust, sest missioonitundest on meile end esinema lubanud võimsate häältega lauljatarid Birgit Varjun ja Pirjo Levandi. Moodsat silmailu pakuvad Eesti naiste südamed võitnud Iris Janvier´i disainerrõivaste uue kollektsiooni moe-show koos stiilsete, mugavate ja innovaatiliste Crocs jalanõude etteastega nende suurepärasest valikust.

3. mai tuluõhtu saab ühtlasi olema ka avalöögiks evian®-i ja Buduaari terve maikuu jooksul toimuvale toetusrahade kogumise aktsioonile. Maikuust toob evian® müügile eritooted, mille kogu teenitud kasum läheb Vähiliidu toetuseks. Kohapeal läbiviidavad oksjonid annavad teavitusinfot Buduaari  veebioksjonitele, kust võib leida premium-kaubamärkide maaletoojate annetatud parimaid tooteid ja teenuseid. Kogu oksjonite tulu laekub Eesti Vähiliidu rinnavähi ennetus- ja teavitustöö kampaania „Ära jää hiljaks“ toetuseks.

 

3. mail toimuval live-oksjonil tuleb paarieurose alghinnaga enampakkumisele Iris Janiver´i  kaunis kleit, komplekt mugavaid ja efektseid Crocs jalatseid (komplektis naiste-, meeste- ja lastejalatsid) ning tipphetkeks saab kindlasti olema meie sõbraliku reisibüroo  poolt kingitud luksuslik puhkusepakett.

Meeldiva atmosfääri ning maitsva söögi ja joogiga hellitav kohvik-restoran Wabadus annetab oma selle õhtu käibest lahkelt 15%  Vähiliidu arveldusarvele, mis tähendab, et iga külalise maitsenauding on lisaks maitsele ka heategevus.

 

Kallis külaline, soovitame eelnevalt laud broneerida wabadus@wabadus.ee või telefonil +372 601 6461

Palun vasta ka allolevale küsitlusele. NB! Sul on võimalik ka oma vastusevariant lisada.