SUHTEHOROSKOOP: mida 14. september – 20. september sulle toob?

SUHTEHOROSKOOP: mida 14. september – 20. september sulle toob?

See nädal ei soosi kahjuks enamike tähemärkide puhul ilusat, pingevaba ja romantilist suhtlust. Probleemid hakkavad endast juba esmaspäeval märku andma ning kahjuks ei muutu olukord enne uut nädalat sugugi paremaks. Kuid õnneks on ka erandeid…

See nädal ei soosi kahjuks enamike tähemärkide puhul ilusat, pingevaba ja romantilist suhtlust. Probleemid hakkavad endast juba esmaspäeval märku andma ning kahjuks ei muutu olukord enne uut nädalat sugugi paremaks. Kuid õnneks on ka erandeid…

 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Vestlused partneriga ei kulge sellel nädalal kahjuks oodatud suunas. Teil on vaja suur otsus vastu võtta, aga selleni jõudmine nõuab tõsist arutamist. See protsess ajab su närvi, kuid lõpptulemus on seda väärt. Püüa sellel nädalal võimalikult kannatlik olla. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Sul on suhteromantika osas väga kõrged ootused. Ära hakka endas ning oma ootustes kahtlema – häid asju tulebki suure õhinaga oodata. Kui mõni sõber või sõbranna ütleb, et sinu armuelu on hetkel liiga hea, et tõsi olla, siis ära kuula teda, vaid allu oma südame häälele. 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Kosmiline vahetus prognoosib sinu armuelule pikaajalist mõju. Õppetundide ja vastutuse planeet Saturn saadab sinu tegemisi kuni 2017. aasta detsembrini. Selle aja sees taipate partneriga mõlemad, et hea suhe nõuab rohkem tõsist tööd, kui kumbki teist arvata oskas. Kuna olete mõlemad nõus suhtesse panustama, siis tulete sellest üheskoos, veel tugevamatena välja.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Saturn on alates 2012. aasta oktoobrist sinu armuelu segaseks muutnud. Kui oled vallaline, siis enda avamine pole sinu jaoks üldse lihtne olnud. Võimalik, et ravid endiselt vanu haavu ja oled tundnud, et armastus polegi võibolla sinu jaoks. Hea uudis – Saturni mõju sinu tähemärgile saab sellel nädalal läbi ning võid julgelt uuesti oma südame avada! 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Pane end valmis tõsisteks õppetundideks. Sellel nädalal tunned, et oled jälle tagasi kahe jalaga maa peal. Asjad, mida oled proovinud vältida, hakkavad pinnale kerkima. On aeg seista vastu oma ebakindlusele. Tee endaga tööd!

NEITSI (23. august – 22. september)

Oled tavapärasest praktilisem, organiseeritum ning toimetad energiliselt ringi. Sinu partner lõikab sellest kõigest kasu. See tekitab sinus tunde nagu suhtel polekski rohkem arenguruumi. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober) 

Ole oma sõnadega ettevaatlik! Kipud ennast sel nädalal valesti väljendama, sinust pole lihtne aru saada. See omakorda tekitab suhetes erinevaid probleeme. Väldi lõplike otsuste vastu võtmist, sest tõenäoliselt kahetseksid neid otsuseid juba õige varsti. 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Lõpuks ometi on saabunud aeg tähistamiseks! Sinu suhted on alanud nädalal pingevabad. Avastad rõõmuga inimeste uusi külgi. Ära mõtle liigselt minevikule- just see on teinud sinust inimese, kes oled täna.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

On aeg ellu tõsisemalt suhtuma hakata. Pöörad tavapärasest rohkem tähelepanu just iseendale. Kui oled suhtes, siis võivad jutuks tulla abielu ning lapsed. Kui vallaline, siis õpid, kuidas omapäi meeldejäävalt lennata.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Esile kerkivad allasurutud ärevus ning ebakindlus. Otsid oma suhetest lohutust, kuna sul on tekkinud hirm nii õnnestumise ja ebaõnnestumise ees. Võid avastada, et selline suhe, millest oled aastaid unistanud, ei meeldi sulle enam. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Sinul seisab ees kohtumine kunagise armsamaga, olgu selleks siis mõni eks või kooliaegne silmarõõm. Tõmbad ligi inimesi, kelle taust on sinu omast sootuks erinev. Kui oled suhtes, siis võid märgata suuri erinevusi enda ning partneri maailmavaates.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Tahaksid unustada kõik praktilise ja igapäevase ning keskenduda oma kallimale. Pöörad rohkem rõhku romantikale, fantaasiatele ja unistustele- seetõttu jäävad unarusse asjad, mida tegelikult teha tuleks. Sellegi poolest võid partneri kaasa haarata ja kõigest kasvõi korraks natukene puhata. Tema vajab seda sama palju, kui sina!

 

dailyhoroscope.com