SUHTEHOROSKOOP: vaata, mida tähed sulle selleks nädalaks lubavad

SUHTEHOROSKOOP: vaata, mida tähed sulle selleks nädalaks lubavad

See nädal toob suhetesse väga palju üllatusi ning positiivseid pöördeid! Pane oma vaim valmis ning vaata, mida tähed sinu tähemärgile ennustavad.

See nädal toob suhetesse väga palju üllatusi ning positiivseid pöördeid! Pane oma vaim valmis ning vaata, mida tähed sinu tähemärgile ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

On aeg viimaste nädalate sündmused enda kasuks tööle panna. Võta kõik poekutsed vastu ning võta nendest üritustest, mis võtta annab! Võta ka oma kaaslane endaga ühes ja armastage nagu homset polekski! Lisaks tuleb sul sellel nädalal millestki loobuda – ära hoia kinni, vaid lase sel juhtuda. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Kas oled suuremat sorti romantikatormiks valmis? Pane end selleks valmis! Eriti särtsakaks muutub sinu voodielu – leiad end tõenäoliselt kellegi eriti erilise embusest. Sinu libiido on sellel nädalal põhjas! 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Moodustad oma partneriga sellel nädalal unelmate meeskonna. Kui teil on plaanis koos midagi suurt alustada, siis tehke sellega neljapäeval algust. Olete teineteisele abiks ja toeks ning ühised ettevõtmised kulgevad seetõttu muretult. Tunned, et suhe on stabiilsem kui kunagi varem ja saad oma partnerile alati loota.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Töö ja karjäär on sinu jaoks sel nädalal olulisemad kui armastus ning tunded. Kasuta seda nädalat julgelt selleks, et ennast tööalaselt tõestada ning lase armuasjadel omasoodu kulgeda. Sinu kaaslane mõistab, et sa pole keegi, keda tohiks iseenesestmõistetavalt võtta.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Teisipäeval tuleb keegi ja võtab su hingetuks! Sel nädalal on sulle palju üllatusi varuks. Mine vooluga kaasa ning ära karda uusi asju kogeda – sa ei pettu! Kolmapäeval leiab aset oluline vestlus, mis määrab sinu suhte tuleviku.

NEITSI (23. august – 22. september)

Selle nädala võtmesõnaks on seksikus! Tunned ennast väga enesekindla ja seksikana. Mingil põhjusel kõhkled endiselt, kas ühe sulle huvi pakkuva inimesega kontakteeruda või mitte. Pea meeles: jänesed šampust ei joo!  

KAALUD (23. september – 23. oktoober) 

Sul seisab parteriga ees üks seiklusrikas nädal. Teie ühine sõber või tuttav kutsub teid mingi omapärase konksuga üritusele. Teistmoodi võivad olla nii ülejäänud külalised kui peo teema. Te veedate seal väga meeldejäävalt aega ja see tekitab teie suhtesse palju värskeid sädemeid! Pühapäev on teie suhte jaoks väga oluline – pane tähele igat pisematki detaili! 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sinu sotsiaalelu muutub veelgi kirkamaks! Alates neljapäevast saad igale poole nii palju erinevaid kutseid, et sa pole võimeline kõiki neid vastugi võtma. Kui oled vallaline, siis nüüd on õige aeg teha esimene samm tõsise suhte poole. Võid avastada, et sul on tunded oma lähedase sõbra vastu – see keemia on tõenäoliselt vastastikune! 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Suhted on sinu jaoks sel nädalal kindlalt esikohal. Teisipäeval ole valmis ootamatusteks, mis võivad su elu jäädavalt muuta. Muretsemiseks pole põhjust tegemist on positiivse ootamatusega! Lihtsalt naudi kõike, mida sulle pakutakse. Pühapäeval näed kõike armuelus toimuvat selge pilguga.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Keskendud kodule ja perele. Kui oled suhtes, siis näitad partnerile, kui olulised need kaks asja sinu jaoks on. Teisipäeval on oodata positiivset arengut teie pere finantsseisus. Pühapäeval saate mõlemad aru, et kodurahu nimel on vaja läbi viia üks suur muutus ning ühise tuleviku nimel olete mõlemad nõus selle muutuse tegema. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Teisipäevane vestlus kallimaga üllatab sind kõige paremal võimalikul viisil. Millest iganes te ka räägite, peale seda vestlust tunned oma partneriga tugevamat sidet kui varem. Kuna sõprus mängib armastuses tähtsat rolli, siis teeb see teie suhtele ainult head. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Olete partneriga mõlemad valmis oma suhtesse vürtsi lisama. Soovite mõlemad iga võimaliku hetke teineteisega veeta. Isegi kui peaksite millegi üle tülitsema, siis kulmineerub tüli kuumade hetkedega tekkide vahel. 

dailyhoroscope.com