SUUR FILLERINA toodete test: kas kaunid naised said veelgi kaunimaks?

Ajakiri Buduaar

Kolm kaunist naist testisid kolme erineva tugevusastmega revolutsioonilisi Šveitsi päritolu Fillerina tooteid. Buduaari turundusjuht Doris Kase testis „Tase 1“ tooteid, raadio Star FM saatejuht Liis Lusmägi „Tase 2“ tooteid ja Buduaari müügijuht Kaidy Joala „Tase 3“ tooteid. Loe, mida naised arvasid!


 

Foto: Fillerina

Fillerina 14-päevane hüaluroonhappe täiteseerumite komplekt (6 hüaluroonhapet ja peptiidid)

Doris: Olen 26-aastane, aga eks neid väikeseid kortsukesi juba vaikselt tekib. Esimeste päevade möödudes olin täiesti pahviks löödud, sest minu pisikesed kortsukesed nii laubal kui silmade ümbruses hakkasid silmnähtavalt kaduma. Kui olin oma 14-päevase hoolduse lõpetanud ja peeglisse vaatasin, sain aru, et see tõesti ongi imetegija – nahk oli väga siidine ja sile. Ja uskumatu, et seda tegi „Tase 1“ ehk kõige nõrgema kontsentratsiooniga toode. Jääb vaid üle imestada, mida teevad tugevamad tasemed.

Liis: Nende kahe toote õhtune kombinatsioon võib minusuguse kärsitu inimese jaoks olla aeganõudev (12–17 minutit), kuid see on köömes võrreldes eesootava tulemusega, kui oled tooteid 14 päeva kasutanud. Kui geel on lõhnatu, siis kreem viib mõtted spaanaudingutele, sest segu magusast ja värskest paneb naha hästi lõhnama. Pärast iga kasutuskorda jäi minu näole kerge ketendus, kuid see ei häirinud, sest öö jooksul imendus toode kenasti naha sisse ja hommikuks oli jume klaar ning nahk pehme nagu hästi toidetud beebil.

Kaidy: Olin järjepidev ja kasutasin suisa äratuskella, et tekiks igaõhtune rutiin toote kasutamiseks ja voilà  – tulemus on imeline. Minu miimikakortsud silenesid ja nahk säras, sest sai 14 päevaga korralikult niisutatud. Tõemeeli nägi mu nahk välja elastsem ja pringim. Ja nüüd, kallid naised – tegu on minu viimaste aastate lemmiktootega, mida soovitan kõikidele.


 

Fillerina 6 hüaluroonhappega päeva- ja öökreemid

Foto: Fillerina

Doris: Fillerina kreemide puhul meeldib mulle, et neil pole intensiivset lõhna. Lisaks olen alati otsinud kreeme, mis imenduks hästi ja ei jääks nahal rasvased. Mulle meeldivad Fillerina tooted väga, sest peale määrides imenduvad need korralikult ja nahk jääb mõnusalt siidine ja pehme. Kasutasin kreemi nii näol kui kaelal ja tulemus oli väga ilus.

Liis: Kuna teletööga seoses saab mu näonahk suurt koormust, soovin eetrivälisel ajal hoida oma naha puhtana. Mulle sobivad vaid kreemid, mis tõesti niisutavad nahka tunde. Olin positiivselt üllatunud, et Fillerina öökreem hoidis kuni hommikuni mu naha toidetuna ning see tundus katsudes siledam. Efekt ei kesta terve päeva ja seetõttu on seda hea toetada ka Fillerina päevakreemiga. Mõlema kreemi tekstuur on siidine ja sulab väga kiiresti naha sisse. Kahe kreemi koos kasutamine annab särava ja noorusliku tulemuse: see kombinatsioon ravib nähtavaid kortsukesi ja naha lõtvumist (eriti põsesarnade ja huulte ümbruses).

Kaidy: Ma jumaldan neid kreeme. Olen kasutanud kümneid erinevaid kreeme, aga nii vaimustunud pole ma kunagi ühestki olnud. Juba esimesel kasutusnädalal nägin, kui sügavuti mu nahk on niisutatud ja toidetud. Kuigi kreemid on üsna tummise konsistentsiga, imenduvad need suurpäraselt ja ei jäta nahka rasuseks. Mul on veel üks nipp, mille enda jaoks avastasin: kui näole hakkab tulema väike punnike või näen mingit muud kahjustust, siis piisab ühest pisikesest kreemikuhjakesest antud piirkonnas ja juba hommikul on punn kadunud ja nahk perfektne ning kaunis.


Fillerina 6 hüaluroonhappega Eyes and lips kreem

Foto: Fillerina

Doris: Selle toote puhul tundsin kohe, et see toimib. On hästi tore, et erinevust oli näha juba pärast paaripäevast kasutamist. Väikesed silmakortsukesed on mul täielikult kadunud, huuled tunduvad väga lopsakad ja pehmed.


Fillerina 932 Eyes and Eyelids täitegeel silmadele ja silmalaugudele 9 hüaluroonhappe, 3 kollageeni ja 2 elastiiniga

Foto: Fillerina

Täitegeel, mis aitab täita silmade ümbruses olevaid „kanavarbaid“. Tulemuseks on tõstetud silmalaud, siledam silmaümbrusnahk ning silmalaugude vajumine lükkub edasi.

Liis: Silmad on mu kaubamärk. Need on suured, säravad ning ma soovin, et see jääkski nii. Minu töö on intensiivne ja öötunde jääb tihti väheks. Mis on selle tulemus? Väsinud silmad, mida ei suuda katta mitte ükski meigihaldjas. Minu nahk pole väga õrn ja olin üllatunud, et juba pärast esimest korda tundsin, kuidas Fillerina Eyes and Eyelids pingutas tunduvalt mu nahka silmade all ja ümber. Nägin juba pärast teist päeva, et silmaalused pole enam nii tumedad, kuigi unetundide arv oli öösel ikka sama! See toode pinguldab silmaümbrust sedavõrd, et mõtlen aina vähem häirivatele kanavarvastele ning näen rohkem hoopis rõõmust pakatavaid silmi.

Kaidy: Paar kuud tagasi ütles meikar mulle naerdes, et „lõpuks ometi“ näeb ta ka minu silmade ümber väsimuse märke. Paaniliselt hakkasin otsima toodet, mis aitaks. Ja Fillerina 932 Eyes and Eyelids aitas tõepoolest mu silmaümbrusnahka silendada ja alumisi kortsukesi täita, nii et nägin taas välja noorem ja värskem. Toodet on ka väga mõnus kasutada, sest spetsiaalne otsik on ideaalne silmaümbruse masseerimiseks ja geel ise on mõnus ja tekitab kergelt külma ja õhetava tunde. Kindlasti on see minu lemmik silmatoode.

Fillerina 932 Eyes and Eyelids täitegeel silmadele on saanud Anne ja Stiili Ilulemmikud märgise.

Fillerina LipVolume 6 hüaluroonhappega volüümi andev huuleseerum

Foto: Fillerina

Doris (testis „Tase 3“ toodet): See on vaieldamatult üks minu lemmikuid. Nii tore, et ma selle avastasin, sest lopsakad huuled on mulle alati meeldinud. Mind teeb eriti rõõmsaks, et naiste jaoks muutub iluprotseduuride tegemine valutuks, sest kõike saab teha ka ilma süstlata. Selle toote pealekandmine on ääretult lihtne, peaaegu nagu huulepulga ja see ei nõua mingit vaeva, kuid tulemust näed kohe.

Liis (testis „Tase 3“ toodet): Olin toote suhtes väga skeptiline, sest olen ka varem katsetanud huultele volüümiandvaid erguteid, kuid iga kord on see lõppenud pettumusega. Küll on mu huuled hakanud kipitama, kuivanud, lõhenenud. Fillerinaga olin seepärast väga ettevaatlik, liiatigi, et seda toodet tuleb kasutada 5 korda päevas. Kuid see töötab! Ja töötab päriselt! Nägin huulte kuju muutumist juba pärast teist päeva ja armastan seda, kui loomulik tulemus oli! Geel ei kuivatanud mu huuli ja tundus, et see sobib eriti hästi huulte ettevalmistamiseks enne huulepulga pealekandmist. Ootan põnevusega, millised on mu huuled pärast pikemat kasutamisaega.

Kaidy: Minu väike suu on tänulik igasugusele volüümiandvale tootele. See toode on aga supermõnus, sest lisaks loomulikule lisavolüümile niisutab ta huuli ja parandab tekstuuri, mis on külmal ajal väga oluline. Toode imendub mõnusasti ja ei tekita ebamugavustunnet. Kindlasti soovitan seda kõigil proovida, sest toode tõesti töötab ja tulemus on ilus ja loomulik.


Kokkuvõtteks:

Doris: Olen nüüd Fillerina tooteid kasutanud täpselt kuu aega ja olen tulemustega väga rahul. Nahk on palju siidisem ja pehmem. Minu väikesed kortsud on kadunud. Rõõm on tõdeda, et naised ei pea end ilusaks tegemise nimel enam süstima, vaid seda kõike saab teha kreemide abil kodus olles. Minu kui noore naise jaoks on igasugune kortsude ennetamine väga oluline, sest seda lihtsam on tulevikus end noorusliku ja ilusana hoida.

Liis: Olles juba 40-aastane, soovin kasutada kindlaid tooteid, mis hoiavad naha klaarina ning tagavad selle, et peeglisse vaadates olen endaga rahul, mitte ei otsi vigu. Kuna mul on üsna kuiv nahk, valin väga, mida endale peale määrin. Olen Fillerinat kasutanud kolm nädalat ja tundub, et leidsin endale uued lemmikud! Parim kompliment minult kvaliteetsele tootele on see, kui näen, et see on mu nahka hooldanud ning toitnud sel moel, et julgen ilma meigita kodust välja minna. Fillerina on näkku tagasi toonud õrnalt õhetava ja roosaka jume, mis tekib alati pärast näohooldusprotseduure salongis. Nüüd on mul endal kodune spaa 24/7 saadaval! Nahk on terve päev pehme ja särav. Ma olen väga rahul!

Kaidy: Fillerina 14-päevase süstivaba hüaluroonhappe hoolduskuuri tegin esimest korda läbi eelmisel kevadel ning juba siis olin tulemusest vaimustuses ja igati rahul. Tänaseks olen tooteid kasutanud pool aastat ja endiselt võlutud suurepäraselt niisutavatest kreemidest ning avastanud enda jaoks ka huule- ja silmatooted. Hetkel teen kogu komplekti kasutades läbi sõna otseses mõttes uut „noorenemiskuuri“. Sõbrannad küsivad minu käest pidevalt, kuidas ma nii värske ja puhanud välja näen. Nüüd siis tunnistan üles: olen viimase aasta kasutanud vaid Fillerina tooteid ja tulemus on silmaga näha. Kogu nahk on pringim, toidetud ja niisutatud.


Kõik Fillerina tooted (v.a Fillerina 932 Eyes and Eyelids – täitegeel silmadele) on saanud Apotheka Beauty MUST HAVE 2020 märgise.

Facebook: Fillerina Eesti

Instagram: fillerina_eesti

Koduleht: www.labo.ee