TÄIUSLIKE juusteni on üks samm.

TÄIUSLIKE juusteni on üks samm.

Viimaks ometi – lõpp kompromissidele!

GOLDWELL INNER EFFECT süvahooldus taastab koheselt su juuksed seestpoolt ning annab samaaegselt silmnähtavalt särava tulemusega pikaajalise värvikaitse.

 

Uuringud näitavad, et laias laastus ei ole naised rahul järgmiste asjadega: kellel on liiga õhukesed juuksed, oleks vaja kohevust. Teine pool ei ole rahul oma paksu, jäiga ja kuiva juuksega, mida oleks vaja taltsutada ja pehmendada. Ja siis veel on lisaks üle 50% naistest värvitud juuksed.

 

INNER EFFECT PAKUB:

  • Spetsiaalset süvahooldust, kas suuremaks kohevuseks või paindlikkuseks ja pehmuseks, et muuta just sinu juuksed täiuslikuks.
  • Komplektset värvikaitset andes värvile nähtavate tulemustega pikaajalise läike ja intensiivsuse.
  • Ja lisaks peanaha loomuliku tasakaalu taastamist ning juuksekasvu kiirendamist

 

Sari on jaotatud vastavalt sinu vajadustele:

RePower & Color Live. Muuda oma õhukesed, õrnad ja jõuetud juuksed elujõulisteks – võrratu kohevus, elastsus, liikuvus ning aktiivne värvikaitse.

ReSoft & Color Live. Turguta oma kuivi, karedaid ning väsinud juukseid sügavuti – uskumatu pehmus, niisutus, paindlikus ning aktiivne värvikaitse.

Regulate System. Unusta peanaha probleemid. Naudi tasakaalustatud tervet peanahka kõõma, sügeluse ning ärrituseta. Kiirenenud juuksekasv.

 

Sarjas on põhilised hooldustooted, šampoonid, palsamid ning vajaminevad viimistlustooted, mille eelis on ka, et need on samaaegselt  hooldavad.

 

Tutvu toodetega SIIN.

Loe lisaks Inner Effect sarja kohta SIIT.

Goldwelli koolitaja Ketlin Kaljuste soovitused SIIT!

 

Goldwell Inner Effect sari müügil: Tallinna, Tartu ja Saaremaa  Kaubamaja, Mylook veebipood, juuksurisalongid.

 

Sinu juuksed on tõestus, et see tõesti toimib. Sa märkad seda kohe ning naudid kaua – juuksed, millest oled alati unistanud!

 

 Toimetas: Janeli Salumets