Talv on jätnud oma jälje?

Talv on jätnud oma jälje?

Ilustamata öeldes, avastasid endal tüüpilise peanahaprobleemi – kõõma?

Talvel külmast tuulest, õhutemperatuurist ja kuivast õhust tubades põhjustatuna kipub nahk üle terve keha kuivaks muutuma. Viimane kehtib ka peanaha kohta. Tagajärjeks võivad olla kuiv ja ärritunud peanahk ning kõõm.

Abi saad sa Goldwelli kõõmavastastest juuksehooldusvahenditest!

*DualSenses Scalp Regulation Anti-Dandruff Shampoo eemaldab kõõma ja pärsib selle taastekkimist uue patenteeritud ainega: Octopirox. Vähendab peanaha ärritust ning sügelustunnet. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

*InnerEffect Regulate Anti-Dandruff Shampoo on kõõmavastane šampoon värvitud juustele. Sisaldab üliefektiivset aktiivsete toimeainete ühendit, mis eemaldab kõõma ning aitab vältida selle taasteket. Taastab peanaha loomuliku tasakaalu. Õrn koostis kaitseb juuksevärvi ning annab särava läike.

*InnerEffect Regulate Anti-Dandruff Lotion on aga kõõmavastane vedelik, mis sisaldab üliefektiivset kõõmavastaste ning hooldavate toimeainete ühendit. Reguleerib peanaha tegevust, ennetab kõõma taasteket, rahustab peanahka. Taastab peanaha loomuliku tasakaalu.

Kui Sa pole kindel, kas tegemist on kindlalt kõõmaga, vaid peanahk võib olla lihtsalt ärritunud, siis tasuks kasutada hoopis Goldwelli peanahka rahustavaid tooteid.

*DualSenses Scalp Regulation Sensitive Shampoo – tundliku peanaha šampoon. Šampoon sisaldab õrnatoimelist pärnaõie ekstrakti. Pehme ja nahasõbralik puhastus, tasakaalustab peanaha tegevust ja rahustab ärritunud peanahka. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid.

*InnerEffect Regulate Calming Shampoo rahustab ja tasakaalustab juuste ja peanaha tegevust. Pehme koostis niisutab ja rahustab tundlikku ja ärritunud peanahka. Peanahk saab tagasi oma loomuliku tasakaalu ja juuksed saavad terve läike. Šampoon kaitseb juuste värvi ja paneb selle särama. Sobib kasutamiseks just pärast juuste värvimist, sest rahustab värviga töödeldud juukseid ja peanahka.

*InnerEffect Regulate Calming Lotion – peanahka rahustav vedelik. Sisaldab spetsiaalselt valitud aktiivsete toimeainete ühendit, mis koheselt niisutab, hooldab ja pehmendab peanahka ning rahustab sügeluse. Taastab peanaha loomuliku tasakaalu.

Goldwelli DualSenses ja InnerEffect sarjade kõõmavastased ja peanahka rahustavad tooted on müügil Tallinna, Tartu ja Saaremaa Kaubamajas, I.L.U poodides, Stockmanni Kaubamajas, veebipoes Mylook ja juuksurisalongides.

www.goldwell.ee

Toimetas: Janeli Salumets