TANJA MIHHAILOVA-SAAR avalikustas tõe pisibeebi nime kohta

Muusikutest abielupaar Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar käisid EFTA galal esimest korda väljas pisibeebi kõrvalt, kes oli usaldatud vanaemade hoolde. Tanja rääkis “Seitsmestele uudistele”, kust tuli pisibeebi vägev nimi ja kuidas on peres jaotatud beebi eest hoolitsemine. 

“Seitsmesed” uurisid Tanjalt, et too on väga heas vormis ja mitte väga väsinud näoga, et kas Tanja magada ka saab. “Nii ja naa, nagu väikese lapse kõrvalt ikka. Vahepeal saab, vahepeal mitte. Aga naistel on õnneks sellised toredad meiginipid, nii et meil on kõik hästi,” vastas Tanja. 

Mikk rääkis, et ka tema üritab kogu aeg olemas olla ja vajadusel aidata: “Praegu kevadel on mul rohkem vaba aega. Eks peale söögi andmise on kõik rõõm jagatud.”

Seepeale küsis reporter, et kust tuli pisibeebi vägev nimi. “Tegelikult vist Miku ema pakkus selle nime välja. Otsisime sellist toredat nime ja kammisime päris paljud nimed läbi. Sellega tekkis aga mingi klikk. Paremat me ei leidnud ja seega jäigi see. Mingit toredat lugu selle nime taga ei ole, et kellegi vanavanaisale see kuulus. Lihtsalt see nimi meeldis meile,” rääkis Tanja. 

Tanja ja Miku pisipoeg nägi ilmavalgust 16. veebruaril ja sai endale nimeks Teodor.