Tantsi nagu staar!

Tantsi nagu staar!

Lõpuks ometi on käes meie kõigi lemmikaastaaeg – kolm sooja kalendrikuud, mis tuleks veeta igati kasulikult ja lõbusalt. Kui linnakorteris telekat vaadates või maal vanaema juures juba vaikselt igavaks kisub, siis on viimane aeg midagi ette võtta, sest üürikesest Eestimaa suvest tuleks kindlasti võtta maksimum. 
Mida teha? Mine laagrisse! Miks? Kohe saad teada!

Lõpuks ometi on käes meie kõigi lemmikaastaaeg – kolm sooja kalendrikuud, mis tuleks veeta igati kasulikult ja lõbusalt. Kui linnakorteris telekat vaadates või maal vanaema juures juba vaikselt igavaks kisub, siis on viimane aeg midagi ette võtta, sest üürikesest Eestimaa suvest tuleks kindlasti võtta maksimum.
Mida teha? Mine laagrisse! Miks? Kohe saad teada!

Juuli keskel toimub kaks vinget laagrit, mida Budaar ei soovita ühelgi suurel ega väikesel tantsuhuvilisel maha magada. Hip-Hop vibe´iga nädalased laagrid erinevad teistest oma muljetavaldavate esinejate ja treenerite nimekirja poolest, mis teeb laagritest suurimad ja kaasaegseimad tantsulaagrid Baltikumis. 

Igaüks leiab oma – noortele vanuses 7-13  mõeldud noortelaager toimub juba  15.-21.07, ülejäänud saavad lõbusalt aega veeta 22.-28.07. toimuvas rahvusvahelises tantsulaagris. Kümne tegutsemisaastaga on laagrikorraldajad suutnud viia laagri maailmatasemele, mis garanteerib igale külastajale meeldejääva laagrielamuse! Küsite miks? Sest laagril on:

Super asukoht. Laagri asukoht on äärmiselt oluline. Lisaks turvatundele muudab looduskaunis ja huvitav asukoht nädala veelgi meeldejäävamaks. Camp of Hip-Hop tantsulaagrid leiavad sel aastal aset Eesti kõige looduskaunimas kohas – Käsmus Lainela puhkekeskuses. Enam paremat kohta vist ei saaksi olla?!

Mitmekesine programm. Nädal on piisavalt pikk aeg, et laagrilistel võib tekkida igavus või koduigatsus. Selle vältimiseks ja positiivse atmosfääri hoidmiseks peab laagri programm olema mitmekesine, põnev ja pakkuma iga päev midagi uut ja üllatavat. Toimuvad töötoad, mille käigus tutvustatakse erinevaid tänavatantsustiile. Iga töötoa lõpus toimub vastavateemaline tantsutreening. Kätt on võimalik proovida ka filminduse, muusika ja kunsti valdkonnas. Eesti parimate oma ala tegijate juhendamisel luuakse oma bänd; filmitakse laagri video, harjutatakse grafitit ning palju muud. Kohal on ka noortele avalikkuse ees tuntud isikud!

Iga päev toob uued teadmised.  Väga oluline on, et osalejad saaksid ise midagi uut proovida, valmistada või ette näidata. Camp of Hip-Hop noortelaagris on iga päev õhtustel tegevustel etteasted, kus noored saavad näidata päeva jooksul õpitud teadmisi ja oskusi. Laager õpetab noortele eelkõige meeskonnatööd ja tolerantsust eri rahvuste ja isiksustega noorte hulgas.

Tants hommikust õhtuni. Mõnus on teha sporti või osaleda liikuvates tegevustes, mis on tervisele kasulikud. Tantsimine on ühtlasi nii nauditav kui ka kasulik. COHH-is  leiab aset üle 60 erineva tantsuklassi, lõputud peod, võistlused ja palju muud sportikku ja ägedat.

 

Toit, mis viib keele alla! Pärast pikka tantsumaratoni läheb igal tantsijal kõht tühjaks. Lainela puhkemajas on 400 ruutmeetri suurune söögisaal ja baar-kohvik, kus on võimalus igal ajal keha kinnitada.

Lahe seltskond. Üks peamiseid eesmärk laagrisse minekul on uute sõprade leidmine. Igaüks peab ennast laagriliste hulgas hästi tundma. Laagrisse on oodatud eesti, vene ja inglise keelt oskavad osalejad erinevatest Eestimaa paikadest!

Maailmakuulsad esinejad. Kui 2010. aastal said noored laagrilised tantsida koos Beyonce’i tantsija Les Twinsiga, kelle esinemist saad vaadata siit ja siit, siis sel aastal on osalejate nimekiri veel unenäolisem. Kus veel oleks sul võimalus tantsida Men in Black muusikavideos üles astunud Bobby Mileage juhendamisel või Missy Elliotti, Madonna, Eve ja Nelly Furtado taustatantsija King Charlesi sammude järgi? Videot Charlesi uskumatust koreograafiast saad vaadata SIIT. Rahvusvaheliste staarõpetajate nimekiri on rohkem kui muljetavaldav! 

Camp of Hip- Hopis on kohal just need maailmanimed ning lisaks veel hulgaliselt teisi oma ala professionaale üle maailma, keda oled varem vaid videotest näinud! 

Suur lõpukontsert!  Eriti meeldejäävaks teeb seistmenädalase laagri kontsert, mis leiab aset laagri viimasel päeval, kuhu võivad laagris osalejad kutsuda sõbrad ja pere, et näidata nädala jooksul õpitut. Vahva või mis?

Kes aga rahvusvahelise tanstulaagrini oodata ei jaksa, saab nädal varem 15.-21. juulil lustida Noortelaagris, mis toimub samuti Lainela puhkekülas. Noortelaager pakub hulgaliselt lõbusaid ettevõtmisi: möllud zorb-pallidega, T-särkide disainimine, kõnnaku- ja hoiakuõpetus, erinevate tänavatantsustiilide koolitused, Skyparki atraktsioonid, meeskonnamängud ja -võistlused, üllatuskülalised, moe-show, DJ-töötuba, parkouri algõpetus, tuulelohede meisterdamine, enesekaitseõpetus, öine orienteerumine, džunglimaskide meisterdamine, teemaõhtud, diskod, uued sõbrad ja palju muud!

Mine ja veeda unustamatu suvi!

Lisainfot tantsulaagri kohta saad lugeda siit

ja lisainfot noortelaagri kohta leiad siit

Vaata kindlasti ka allpool olevat videot!