Tax-free brändipood Tallinna Lennujaamas otsib esinduslikku müügikonsultanti

Tax-free brändipood Tallinna Lennujaamas otsib esinduslikku müügikonsultanti

Mainekaid ja maailmakuulsaid kaubamärke müüv meestemoe butiik Man Store Classic otisb oma kollektiivi säravat, ilusat, moemeelset ja väga hea suhtlemisoskusega ning esindusliku välimusega müügikonsultanti, kes valdab vähemalt eesti, vene ja inglise keelt. 

Tallinna Lennujaama tax-free tsoonis mainekaid ja maailmakuulsaid kaubamärke müüv meestemoe butiik Man Store Classic otsib oma kollektiivi säravat, ilusat, moemeelset ja väga hea suhtlemisoskusega ning esindusliku välimusega müügikonsultanti, kes valdab vähemalt eesti, vene ja inglise keelt. 

Tippmoe kaubamärke nagu Ermenegildo Zegna, Angelo Nardelli, Cerruti 1881, Cesare Paciotti jt müüv butiik asub lennujaamas tax-free tsoonis ning pakub meestele erinevat moekaupa pintsakutsest ja ülikondadest kingade ja pesuni. Poe kliendiks on eelkõige ärimehed, kel pole palju aega shoppamiseks ja kes hindavad müügikonsultandi professionaalseid nõuandeid ja maitsemeelt. Seetõttu eeldatakse kandidaadilt ka moeteadlikkust ning oskust ja soovi olla kliendile kasulik.

Üks lisatingimus on ka see, et kandidaat ei tohi suitsetada.

Tööaeg on paindlik ja eelnevalt kokku lepitud graafiku alusel ning põhipalgale lisandub müügiboonus. Arvestama peab ka sellega, et lennujaama kaupluse tööajad on teistsugused ning varahommikuses vahetuses algab tööpäev kell 4.30.

Kui oled huvitatud kandideerima, siis saada oma CV ja täispikk pilt aadressile aleksanderboutique@gmail.com või küsi lisainfot kaupluse omanikult telefonil 58059265 ( Aleksander).

 

 

Buduaar.ee