Tegin kogemata netiseksi sõbranna isaga

28 kommentaari
Tegin kogemata netiseksi sõbranna isaga

Meelelahutusportaali Blablabla.ee kasutaja Merca jagas oma kogemusi äpardunud küberseksist.

Meelelahutusportaali Blablabla.ee kasutaja Merca jagas oma kogemusi äpardunud küberseksist.

Räägin teile ühe loo sellest, kuidas ma esimest ja viimast korda jutukat külastasin ja seal netiseksi tegin. Olin äsja oma poiss-sõbrast lahku läinud ja armuelu ei tahtnud kuidagi uuesti vedu võtta.

Kuna tööl olid seoses firma laienemisega kiired ajad, siis mul lihtsalt polnud aega ega jaksu pärast tööpäeva veel kuhugi mehi lantima minna. Nädalavahetused möödusid aga tööst kurnatuna kodus vedeledes. Sõbrad-tuttavad küll sokutasid mulle oma tutvuskonnast vallalisi mehi ette, kuid pärast järjekordset mõttetut pimekohtingut sai mul nendest peigmehekandidaatidest viimaks villand.

Tundus mõttetu raisata oma niigi napist vabast ajast paar tundi mingi tüübiga restos istumisele, et õhtu lõpuks taas veenduda – normaalseid vallalisi mehi pole olemas! Viimane piisk oligi kohting ühe erijäledikuga.

Kutil on hea töö ja raha rohkem kui kulutada jaksab, sellest hoolimata on ta täielik kooner ja ei vaevu seda ka varjama. Loomulikult viis ta mind sööma kuhugi eluodavasse kohta, kus ta veetis kogu aja praalides kui vähe ta ikka raha kulutama peab, et naisi saada. Viimaks sai ta veel eriti laheda elutõega maha ja ütles, et naine on pandav kuniks tal on vanust vähem kui 25aastat, pärast seda maagilist lävendit olevat neil paras kuskile vanadekoju taanduda.

Ilmselt unustas mu tuttav talle mainida, et mina olen lausa 27aastat vana. Muigasin talle irooniliselt näkku ja ütlesin, et kui sa oled söömise lõpetanud, siis ehk viskad mind vanadekoju ära, meil ättidel pole kombeks nii hilja üleval olla. Loomulikult ei jäänud ma sinna ootama kuni näost punane ahvinimene mind koju sõidutab. Marssisin minema ja helistasin oma tuttavale, et teda „imetoreda“ valiku eest tänada. See sama tuttav soovitaski mul proovida reaalsete kohtingute asemel mõnda interneti tutvumislehte või jutukat. Tema leidis enda abikaasa nimelt Rate.ee portaalist, seega võtsin ta nõu kuulda ja istusin ühel õhtul klaasi veiniga arvuti taha.

 
Leidsin ühe suhteliselt normaalsena tunduva jututoa ja asusin seal siis hoolega vestlema. Mõned klaasid veini hiljem olingi ühe päris huvitava tüübiga tutvunud. Olin uudsest kogemusest niivõrd haaratud, ja mis seal salata ka päris veinine, et nõustusin temaga privaattuppa minema. Rääkisime tunde absoluutselt kõigest, meil oli palju ühist ja mida rohkem ma temast kuulsin, seda rohkem ta mulle meeldima hakkas. Nii et kui ta hakkas viimaks juttu seksi peale keerama, siis läksin sellega kaasa.

Ma polnud varem kellegagi netiseksi proovinud, seega olin üsna põnevil. Ma poleks iial uskunud ,et keegi mind lihtsalt sõnadega nii hulluks suudab ajada, nautisin seda kogemust täielikult. Pärast küsis ta, kas ma oleks nõus kui me vahetaks fotosid ja võib-olla saaks ka päriselus kokku. Olin kergelt kahevahel, kuna liiguvad jutud igasugustest hulludest, kes netist endale ohvreid otsivad. Kuna ta tundus aga väga normaalne, siis riskisin. Palusin siiski, et tema saadaks enda pildi esimesena.

Käe värisedes võtsin saabunud meili lahti, kartsin kohutavalt, et tegu on mingi peletisega. Ta oli juba maininud, et on minust mõnevõrra vanem, kuid ma ei näinud selles probleemi. Pilti vaadates nägin, et tegu on väga kena vanema mehega. Midagi tema juures oli aga kohutavalt tuttavat. Vaatasin oma veinist hägusate silmadega pilti lähemalt ja sain šoki – tegu oli ju mu lapsepõlve parima sõbranna isaga!

Ma polnud Marget ja ta isa juba aastaid näinud, viimati kui kohtusime olin vist 9aastane põngerjas. Igal juhul tundsin ennast nagu tõeline pervert. Nii palju ma teadsin, et Marge isa ja ema elavad siiani koos, seega mees petab teda internetist landitud tibidega. Mul läks süda pahaks, kirjutasin talle, kes ma tegelikult olen. Ta ehmatas ikka päris korralikult ära ja palus mul sellest mitte kellelegi rääkida. Ütlesin, et see mida ta teeb on tema asi ja mina oma nina sinna toppima ei hakka.

Veel järgmine päevgi oli mul juhtunu pärast paha olla. Iseasi on kui mõni vanem mees sulle külge lööb, teine lugu aga siis, kui ta on sinu sõbranna isa, kes sind kunagi kukil tassinud on. Igal juhul sain omad vitsad kätte, loobusin ideest endale netist mõni mees leida, kes teab ehk oleks järgmisena avastanud, et seksin jutukas oma sugulasega! Õnneks kohtasin firmapeol ühte teisest osakonnast pärit kutti, kellega meil esimesest silmapilgust sädemed lendama hakkasid, nii et mõneks ajaks on kohtingumured murtud!

Mõtlesin, et võiks seda kogemust siin teistega jagada, usun, et ebameeldivaid üllatusi küberseksiga on teistelgi olnud.