TEOLT TABATUD: MARILYN KERRO paljastas oma varjatud saladuse

TEOLT TABATUD: MARILYN KERRO paljastas oma varjatud saladuse

Eesti üheks võimsaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro osaleb juba kolmandat korda järjest Venemaa telekanali TNT “Selgeltnägijate tuleproovis”, kus tal on üsnagi suur tõenäosus sel korral ka võita. Kuigi praegu on Marilyni energiatasemed laes, siis kevadel vajas ta korralikku puhkust ning sõitis seega Ameerikasse.

Eesti üheks võimsaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro osaleb juba kolmandat korda järjest Venemaa telekanali TNT “Selgeltnägijate tuleproovis”, kus tal on üsnagi suur tõenäosus sel korral võita. Kuigi praegu on Marilyni energiatasemed laes, siis kevadel vajas ta korralikku puhkust ning sõitis seega Ameerikasse.

Aprillikuus nautis Marilyn puhkust täiel rinnal ning tegi postitusi ka oma Instagrami kontole, ent kõikidest tegemistest naine tol korral siiski pilte avalikkusele nägemiseks oma sotsiaalmeediakontole üles ei riputanud.

Nüüd, mil USA reisist on möödas enam kui pool aastat, on Marilyn otsustanud seni postitamata jäänud puhkusefotod ka oma fännideni tuua ning üks neist fotodest paljastab ühtlasi ka Marilyni väikese nõrkuse.

Nimelt postitas Marilyn, kes üldiselt hindab siiski tervislikku toitu, oma Instagrami kontole foto, kus ta sööb kõige ehtsamat rämpstoitu ja seda muidugi legendaarses McDonaldsi kiirtoidurestoranis.

Ka nõiavõimetega Marilyn omab kõige tavalisemaid inimlikke nõrkusi.

Sarnased artiklid