Tippjalgpallur Andres Oper täna noa all

Kui alles paari päeva eest pühapäeval lõi Eesti staarjalgpallur Andres Oper oma koduklubi Roda Kerkrade eest Hollandi meistriliigas värava, siis nüüd hakkab ta ringi liikuma karkude najal. Täna lõigatakse Operi vasakut Achilleuse kanda, mis tähendab  jalgpallifännidele seda, et Oper ei saa kaasa teha kevadistes koondisemängudes. Arstid ennustavad, et vähemalt 2 kuuks peab profijalgpallur jalgpallist kõrvale jääma. 

Kui alles paari päeva eest pühapäeval lõi Eesti staarjalgpallur Andres Oper oma koduklubi Roda Kerkrade eest Hollandi meistriliigas värava, siis nüüd hakkab ta ringi liikuma karkude najal. Täna lõigatakse Operi vasakut Achilleuse kanda, mis juba kolm kuud mängida on seganud. See tähendab  jalgpallifännidele seda, et Oper ei saa kaasa teha kevadistes koondisemängudes. Arstid ennustavad, et vähemalt 2 kuuks peab profijalgpallur jalgpallist kõrvale jääma. 
"Saime klubi arstiga MRI uuringu tulemused esmaspäeval teada ja kohe teisipäevaks õnnestus saada operatsiooniaeg", räägib Andres Buduaarile. " Eks mida varem jala korda saab, seda varem saan normaalselt mängima hakata", jääb Andres optimistlikuks.