Tom Cruise’i tütar tahab isa juurest ära kolida

Tom Cruise’i tütar tahab isa juurest ära kolida

Tom Cruise’i adopteeritud tütar Isabella tahab kolida ema Nicole Kidmani juurde! Briti ajakiri Look kirjutab, et näitlejate Tom Cruise’i  ja Nicole Kidmani adopteeritud tütar Isabella tahab isa juurest Los Angelesest ära kolida kohe, kui ta detsembris 18-aastaseks saab. Väidetavalt tahab Isabella, keda koduõpetab Tomi õde Cass, ema juurde Nashville’i kolida, et põgeneda isa pealesurutud usu -saientoloogia – eest.

Tom Cruise’i adopteeritud tütar Isabella tahab kolida ema Nicole Kidmani juurde!

Briti ajakiri Look kirjutab, et näitlejate Tom Cruise’i ja Nicole Kidmani adopteeritud tütar Isabella tahab isa juurest Los Angelesest ära kolida kohe, kui ta detsembris 18-aastaseks saab. Väidetavalt tahab Isabella, keda koduõpetab Tomi õde Cass, ema juurde Nashville’i kolida, et põgeneda isa pealesurutud usu – saientoloogia – eest. “Tundub, et Bellal sai villand saientoloogia karmidest reeglitest ning tahab Nicole’i juurde kolida. Nicole on üliõnnelik, aga Tom loodab meeleheitlikult, et ta muudab meelt,” räägib allikas, kelle sõnul on ka Tomi praegune abikaasa Katie Holmes tüdruku otsusest väga löödud. “Katie tunneb, nagu oleks teda otse südamesse pussitatud. Ta näeb ennast kui ema, sõbra ja usaldusisikuna. See on tema jaoks kindlasti südantlõhestav.”
Tomi kui saientoloogia ühe tuntuima näo jaoks on selline käitumine häbiväärne. 

Saientoloogia on USA ulmekirjaniku L. Ron Hubbardi poolt välja töötatud uskumuste ja meetodite kogum. Kas see on religioon, filosoofia, eneseabiõpetus või sihilikult inimeste psüühika mõjutamiseks loodud manipulatiivne ideoloogia, on pidevate vaidluste küsimus. Kõige sagedamini liigitatakse saientoloogiat uususundite alla. Saientoloogiat propageeriva mittetulundusliku organisatsiooni nimi on Saientoloogia Kirik.

Allikas: Showbizspy ja Vikipeedia

Buduaar.ee