TUBLI, ISAC! Soome poptäht esineb USAs 5 miljoni televaataja ees

15-aastane popstaar Isac Elliot astub esmaspäeval esimese soomlansena üles legendaarses NBC telesaates “Today Show”, mille publikuks on üle 5 miljoni televaataja. 

15-aastane popstaar Isac Elliot astub esmaspäeval esimese soomlasena üles legendaarses NBC telesaates “Today Show”, mille publikuks on üle 5 miljoni televaataja. Isac esitab saates uue loo, mis kannab nime “What About Me”. Lugu pärineb tema tulevaselt albumilt.

”Today Show” on Ameerika hommikuprogrammi populaarseim telesaade juba 1952. aastast, mil see esmakordselt eetrisse läks. Armastatud telesaadet vaatab igal hommikul ligi 5 miljonit inimest ja seda kantakse üle otse New Yorgi Rockefeller Plazast. Viimati külastasid seda tele-show’d näiteks Coldplay, Meghan Trainor, Alicia Keys ja Celine Dion.

Isac kutsuti saatesse peale seda, kui tuntud saatejuht Elvis Duran Z100 raadiost nägi teda LA-s esinemas. Duran oli Isac Ellioti talendist nii lummatud, et otsustas teha temast ”Z100 raadio Kuu Artisti”. Raadio Z100 ja ”Today Show” tiheda koostöö tõttu tutvustatakse kõiki ”Z100 raadio Kuu Artiste” ka legendaarses tele-show’s.

“See on täiesti uskumatu, et mul õnnestub Ameerikas karjääri sellise pauguga alustada. Ma poleks kunagi uskunud, et üks akustiline esinemine LA HeartRadio showcase’il võib millegi nii suureni viia. Ma olen vaadanud teiste artistide esinemisi ”Today Show” saates ja ma pean tunnistama, et mul on liblikad kõhus. See on legendaarne show väga suure publiku ees”, kommenteeris Isac Elliot oma tulevast esinemist vahetult enne New Yorki lendamist.

“On olnud suur au vaadata sellise võimeka Soome artisti kiiret arengut, mis võtab nüüd juba täiesti uued mõõtmed. Isac on erakordselt andekas ja me kõik Sonys oleme tema üle meeletult uhked. See on imeline algus tema karjäärile USAs”, ütles Sony Music Finlandi tegevjuht Wemppa Koivumäki.

”Meil on Isaciga olnud tegus aasta. Ta on väga unikaalne artist ja järgnevad kuud tõestavad, et just tema on järgmine popmuusika superstaar”, kommenteeris Isacit manageeriva agentuuri Primary Wave tegevjuht Larry Mestel.

Isac Elliot, kes töötab hetkel oma kolmanda albumi kallal, on digiajastu pioneer. Tal on omanimeline äpp ja suur järgijaskond sotsiaalmeedias. Lisaks on tema tuntuim lugu ”New Way Home” kodumaal viies enimstriimitud lugu suurnimede Darude, Sunrise Avenue, Bomfunk MC ja Nightwish’i järel.

Vaata “Today Show” lava taga toimuvat läbi Isac Ellioti Snapchati: SnapIsacElliot