UUS täht Eesti muusikas – WINDY BEACH! Lisatud äge VIDEO!

4 kommentaari
UUS täht Eesti muusikas – WINDY BEACH! Lisatud äge VIDEO!

Laulja Tuuli Rand tuli välja alter egoga WINDY BEACH.  Lugu „Scared“ on tema esimene singel ja valmis koostöös DJ ULAga. Windy Beach teeb house’i sugemetega elektroonilist muusikat ning laulab noore naise vaatevinklist elule ja suhetele.  
 

Laulja Tuuli Rand tuli välja alter egoga WINDY BEACH. Lugu „Scared“ on tema esimene singel ja valmis koostöös DJ ULAga. Windy Beach teeb house’i sugemetega elektroonilist muusikat ning laulab noore naise vaatevinklist elule ja suhetele.

“Olen kaua oma stiili otsinud ja tunnen, et leidsin löpuks õiged inimesed, kellega oma visiooni ellu viia. Mul on väga hea meel, et “Scared” inspireeris ULA-t, kes kohe sellele loole kuju andis ja ka Gita Siimpoega, kelle silma läbi sain täpselt sellise visuaali, mida olen ettekujutanud,” lisas Rand.

Tuuli alustas tööd WINDY BEACH’i loomiseks juba aastaid tagasi. Vahepeal oleme Tuulit näinud ka mitmetes teistes kollektiivides. Kaks aastat tagasi “Eesti Laulu” konkursil koos Teele Viira ja DJ ULAga ning aasta hiljem ansambliga Vöörad. Kõige hiljutisem koostöö on koos räppar Cool D-ga nädal tagasi ilmunud loos “Sinisilm”.

Esiksingel “Scared” ei jää kindlasti Windy Beachi viimaseks. “Praegu salvestan juba stuudios järgmist lugu, mille produtseerib Jacks On Point. Loodetavasti jõuab ka see lähikuudel kuulajateni,” lubab Tuuli.

Jääme põnevusega ootama!

 

“Scared’i”  saab tasuta alla laadida siit.

Buduaar.ee