Reklaam sulgub sekundi pärast

Valgeid jälgi jätmata või nahka hooldav? Milleks valida?

Valgeid jälgi jätmata või nahka hooldav? Milleks valida?
 
Garnier Mineral Deodorant esitleb sel kevadel täiesti uut sarja Garnier Invisi Mineral.  Kahekordse mõjuga sari on rikastatud mineraliidiga, mis tagab tõhusa kaitse 48 tunniks, ilma valgeid märke rõivastele jätmata. Valikus on 3 uut sarja, 2 erinevat formaati (pihustatav deodorant ja roll-on)

GARNIER INVISI MINERAL = 2 toimet, 1 toode

* Kindlustab tõhusa kaitse higistamise ja ebameeldiva lõhna vastu
* Ei jäta valgeid jälgi nahale ega riietele
 
Invisi Mineral 48h Calm

Kindlustab tõhusa kaitse valgeid jälgi jätmata ning on rahustava toimega. Sobib ka tundlikule nahale. Õrna, lõõgastava aroomiga – värske lille, roosi lõhn. Rikastatud  vulkaanilise päritoluga superimava mineraaliga, tagab kuni 48h tõhusa kaitse higistamise vastu. Alkoholivaba, parabeenideta, dermatoloogiliselt testitud.
 
Invisi Mineral 48h Cool

Tagab tõhusa kaitse valgeid jälgi jätmata ning kauakestva värskuse, mis kestab ja kestab. Energiline, ergutavalt värske lõhn tagab enesekindla tunde juba esimesel pealekandmisel. Rikastatud  vulkaanilise päritoluga superimava mineraaliga, tagab kuni 48h tõhusa kaitse higistamise vastu. Alkoholivaba, parabeenideta, dermatoloogiliselt testitud.
 
Invisi Mineral 48h Dry Protect

Kauakestev, tõhus kaitse valgeid jälgi jätmata ning ülikuiv tunne pikaks ajaks. Parim kaitse ka äärmuslikes tingimustes nagu kuumus, stress ja sportimine. Kaenlaalused püsivad kuivad ja värsked tänu uuele „Quick Dry“ tehnoloogiale. Rikastatud  vulkaanilise päritoluga superimava mineraaliga, tagab kuni 48h tõhusa kaitse higistamise vastu. Alkoholivaba, parabeenideta, dermatoloogiliselt testitud.


[gallery ids="1961164,1961170,1961176,1961182,1961188"]