Villu Parvet: kuidas mehelt rohkem saada

75 kommentaari
Villu Parvet: kuidas mehelt rohkem saada

  Elu on ebaõiglane ja osad naised lihtsalt saavad meestelt palju rohkem. Kas asi on selles, et nad lihtsalt julgevad küsida? Kindlasti mitte ainult. Muutume väga araks ja kitsiks, kui naine on küsimisega liiga pealetükkiv või tunneme, et meid survestatakse. Kuidas nad siis seda meiega teevad? Loe ja saad võib-olla mõne vihje.
   

Elu on ebaõiglane ja osad naised lihtsalt saavad meestelt palju rohkem. Kas asi on selles, et nad lihtsalt julgevad küsida? Kindlasti mitte ainult. Muutume väga araks ja kitsiks, kui naine on küsimisega liiga pealetükkiv või tunneme, et meid survestatakse. Kuidas nad siis seda meiega teevad? Loe ja saad võib-olla mõne vihje.

Bitch kiisu nahas. Tahame meestena tunda alati, et meie juhime mängu ja kontrollime olukorda. Seetõttu saavadki meilt kõige rohkem aega, tähelepanu, raha ja muud need naised, kes tunduvad meile piisavalt süütukesed, naiselikud ja ohutud. Siis tahame ise nende eest hoolitseda, neid kaitsta ja ära hellitada. Teaksime me vaid, kuidas mõned targemad naised meil sihilikult ennast nii tunda lasevad :).

Ära ole King Kong. Ükski suur märatsev ahv ei hakka hellitavalt kaitsma ja tuge pakkuma teisele samasugusele. Sellised lähevad hoopis karvupidi kokku. Jää naiseks ja võimenda oma naiselikkust, mitte ära näita meile, et saaksid ükskõik millega ise hakkama. Sellised iga-asja-peale-meistrid-naised avastavadki ennast peatselt kõike ise tegemast ja meilt millegi saamisest võid ainult und näha, „vastik konkurent!“ :).

Hoia ja kaitse meie ego. Mehed on väikesed lapsed, kelle ego tuleb sul iga hinna eest kaitsta, kui meilt midagi saada soovid. Võin kindlalt öelda, et kordades rohkem saavad meilt naised, kes lihtsalt ei kritiseeri meid. Me vihkame seda igal juhul. Kui teed seda aga avalikult, siis põletame sind mõttes tuleriidal ja kui meilt järgmine kord midagi küsid, meenub meile see „täielik avalik näkku sülitamine“. 

Rodeohärg ja ajugeenius. Jäta need kaks asja meelde! Kui suudad meid vahel panna tundma ennast tõelise isase rodeohärjana ja vahel ajugeeniusena, siis on maailm sinu. Meestena on meie peamiseks juhtivaks vajaduseks olulisus ja saavutame selle jõulise isase ja targa strateegi rolli läbi. Targad naised teavad seda ja kuigi nad mängivad süütukest, tunneme end nendega nii võimsalt, et lihtsalt tahame ise neile palju anda.

„Sul on õigus, kallis“. Just neid sõnu kuuldes tunneme ennast tõeliselt targana. Võid seda öelda rahulikult võimalikult paljude väikeste asjade puhul, millest enamik võivad olla täiesti ebaolulised. Pole tähtis asja suurus, kuna need sõnad on lihtsalt muusika meie kõrvadele. Tahame olla tõelised mastermind-id. Lase meil kümmelda meie olulisuses ja kümbled peagi selles, mida meilt saada tahad.

Rodeohärja koolitus. Lase meil olla isane! Las parandame midagi ära kodus, autos jne. Ära iialgi tee ise ühtegi „mehe tööd“! Vastupidi, palu meid naiseliku abitusega appi. Tuleme! Kui asja ära teeme, kiida meid! Sõltumata tulemusest. Võid töö lasta pärast mõnel teisel „üle käia“, peaasi, et sellel hetkel end „härjana“ tunneme. Sama toimib asjade tõstmise või nihutamisega. Lase meil mõnda väikest kasti või tugitooli nihutada ja tunneme, et oleme siis Rambod. (Tooli võid ise enne valesse kohta panna:)).

„Sinuga on nii hea ja turvaline.“ Jäta ka need sõnad meelde, sest tunneme ennast väga hästi, kui suudame sulle turvatunde tekitada. Kui kas või laual putukat näed, pööra pea kohkunult ära, mille peale meie olukorda sööstame ja selle tapame. Enne ära pööra pead tagasi ka, kui sulle võidukalt teatame, et olukord on kontrolli all. Kutsu meid kaasa õhtul poodi, koeraga jalutama, rulluiskudega sõitma, et sul „turvaline oleks“. Kui tunneme, et saame seda sulle pakkuda, on meil väga hea olla ning muutume palju lahkemaks.

Leia meis seksijumal. Kui suudad meile näidata, et seks meiega on sulle jumalikult hea ja sa seda naudid, tunneme ennast kõikvõimsatena ning su aktsiad sööstavad taevasse. Võrdle meie seksuaalsust parimatega (sh suvaliste seksikate staaridega) ja ütle, et „meis on palju rohkem seksikust“. Kiida meie peenist ja see jääb meile eluks ajaks meelde. Ära muretse, me veename ennast selles valdkonnas igasugust jama uskuma. Kõik see toob sulle kordades tagasi.

Käitu nagu kutsikaga. Kui midagi hästi teeme, siis kiida ja premeeri meid. Samas, kui midagi natuke valesti teeme, siis püüa vältida kritiseerimist. Käitu meie tulemuste hindamisel nagu väikese lapse joonistuste kommenteerimisel. Ära ütle, et „hiir“ on nagu „päike“ ja vastupidi. Pigem leia need mõned asjad, mille osas saad meid Da Vinci-ga võrrelda ja tunneme, et oled õige „koht, kuhu investeerida“. 

Õpi üllatumise kunsti. Kui midagi hästi teeme, siis õpi siiralt üllatuma. Ära karda meid tunnustada ka väikeste õigesti tehtud asjade eest, sest just siis areneb meis välja soov teha ka suuremaid asju. Räägi meie võimsast positiivsusest oma sõbrannadele ja ühistele tuttavatele, et see ringiga meieni jõuaks. Lisaks tunnusta meid avalikult – ka siis, kui teeme tagasihoidliku näo, naudime seda tegelikult täiega! 

Kolmekordne tänu. Nii, nagu ei tohi asju märkamata jätta, ei ole mõtet ka üle-tänada. Muidu võib tüübil mulje jääda, et soe söök või lilled on sulle mingi erakordne nähtus, mida sinu lapsepõlves harva nautida sai. Täna üllatudes siis, kui ta „õige“ ideega välja tuleb (see seob ta ära); siis, kui ta asja reaalselt ära teeb (samuti üllatusega tänu) ja üks kord pärast (et õigeid kombeid meelde tuletada :)).  

„Sa oled parim, sest…“. Need on kuldsed ja võlujõuga sõnad, mis sillutavad teed selleni, mida soovid. Meile meeldib võistelda ja võita. Ütle seda nii paljude asjade puhul, kui võimalik. Samuti õpi seda põhjendama, siis on see veel usutavam. Praktiliselt iga kord, kui seda ütled, muutud tegelikult sina ise meie jaoks meeldivamaks ja meis areneb välja kustutamatu sisemine soov sulle vastu tulla. 

Kullakaevaja ohu vältimine. Seda on vaja jälgida pidevalt, aga eriti suhte alguses. Põhilisi tööriistu on kaks: väldi asjade otse küsimist ja maksa (vähemalt ürita maksta) väiksemate asjade eest. Kui mehel on sinu vastu huvi ja ta tahab muljet avaldada, siis maksab ta igal juhul ise. Kui teeme asju  omal soovil, siis ei tunne me ka, et meid ära kasutataks.

Asjade saamine #1: Kasvata tänuvõlga. Kõige odavam on teha seda eelnevalt väljatoodud tööriistadega: tunnustamine, võrdlemine teiste meestega (nii, et ta võidab), tema vajaduste rahuldamine ja nõustumine väikeste asjade osas. Kui sul on pikemaajalisem suhe, siis võid talle teha ka väikseid (üldse mitte kalleid) kingitusi. Kõik see tekitab emotsionaalset tänuvõlga, mis on võimalik õigel ajal „sisse kasseerida“. 

Asjade saamine #2: Taba momenti. Rünnata tuleb siis, kui kaitse on maas. Mees annab oma nõusoleku teha asju sinule soovitud viisil siis, kui tal on parajasti väga hea tuju ja eriti siis, kui ta „ennast kaifib“. Provotseeri meid õigel ajal rääkima sellest, kui kõvad tegijad me oleme ja meie ego paisub. Kui oleme saavutanud jumaliku taseme, saad mainida ka seda, mida sina soovid.

Asjade saamine #3: Meie idee. See, mida tahad, peab olema “meie idee“. Kõige lihtsam on esitada oma soov küsimuse vormis: „Kallis, mis ma selle osas võiksin teha?“, „Mis sa arvad, kas oleks parem/ilusam/sulle meeldivam A või B?“. Mis iganes me vastame, saab seda pidada „meie ideeks“ ja tunnusta meid selle eest. Lõplikud „lukku löömised“ tuleb teha nüüd konkreetselt – sekunditega. Meile meeldib nii. Ära jää asjadest oksendamiseni rääkima! Võta õigel hetkel meie nõusolek või lubadus ja diil on lukus. 

Õnnelik ja seksikas naine saab kõik. Mehes head tuju tekitada on seda lihtsam, mida õnnelikum sa ise oled. Me tunneme, et meil on vedanud, kui naine ei kurna meid juttudega oma raskest elust või sellest, kuidas „ta hakkama ei saa“. Meile meeldib, kui muudad meie tuju paremaks ja sinuga on lihtsalt väga hea olla. Nii uskumatu, kui see ka pole, pakume siis ka ise sulle märksa rohkem asju välja. :)

 

Meestega on tegelikult väga palju lihtsam. Jää ise naiselikuks naiseks ja lase meil tunda ennast tõelise isasena, siis tahame sulle ise võimalikult palju anda.

Villu