Voodipesu võib su seksuaalelu rikkuda

4 kommentaari
Voodipesu võib su seksuaalelu rikkuda

Kas teadsid, et voodipesu mängib väga olulist rolli rahuldava seksuaalelu juures?

Kas teadsid, et voodipesu mängib väga olulist rolli rahuldava seksuaalelu juures?

Kui ei teadnud, siis oleks ehk aeg oma voodipesud üle vaadata – kas kasutad kulunud flanell-linu ja vanaemalt päranduseks saadud nõukaaegseid tekikotte või võib sinu pesukapist ka üht-teist seksikat leida?

Abikaasadest voodipesupoe pidajad Chris ja Karin Sun annavad nõu, millistele tingimustele üks seksielu ergutav voodipesu vastama peab.

Kvaliteet
Voodipesukangas peab olema piisavalt pehme. “Sa ei taha ju, et kare voodipesu seksi ajal su kõige tundlikumaid kehaosasid kriibiks,” ütleb Karin.
Abikaasad soovitavad igal juhul eelistada puuvillaseid kangaid.

Väldi punast
“Öeldakse, et punane värv mõjub meestele erutavalt, aga seda vaid juhul, kui naise riietus on punane. Punane voodipesu ei anna sama efekti, nii et kui sa ise selle värvi fänn ei ole, vali pesuvärv pigem selle järgi, mis sulle endale meeldib. Voodi on sinu lava, nii et värvid peavad sind toetama,” õpetab abielupaar.

Tee voodi korda
“Puhas ja hästi kordatehtud voodi mõjub igal juhul erutavalt. Vaheta ja pese voodipesu igal nädalal, arvesta sellega, et määrdunud pesu lõhn ja plekid võivad meeleolu tappa. Samuti annab korralikult tehtud voodi aimu sellest, milline inimene on voodi omanik, nii et kui tahad partnerile head muljet jätta, näe vaeva!” soovitab Chris.

Vali suurim voodi
Muretse oma magamistuppa suurim võimalik voodi. Kas teadsid, et unepuudus on üks suurimaid libiidolanguse põhjustajaid? Seepärast, kui magad kahekesi, on oluline, et voodi oleks võimalikult suur. Siis ei ärata partner oma küljekeeramisega sind öösiti üles ja te mõlemad puhkate paremini välja. Seeläbi on ka seks parem.

Eelista puuvilla
Kui voodi on täis kunstmaterjale, võib seal talumatult palavaks minna. Kui tahad nautida mõnusat seksi, eelista täiesti puuvillast voodipesu, mis püsib jahedana.

 

Allikas: Glamour.com

 

Buduaar.ee