Johann Urbi neli soovitust, kuidas hakata oma emotsioone välja näitama

foto
Foto: Virko Veskoja

Eesti päritolu USA näitleja ja endine modell Johann Urb õpetab inimestele hingamist, meditatsiooni ja vaimseid praktikaid ning peab oma missiooniks, et püramiidhingamine jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Johann jagab ka lihtsaid soovitusi, kuidas hakata oma emotsioone välja näitama.

Johann lausub, et iseendas keskmesse tulemiseks on oluline ära õppida hingamine. „Püramiidhingamine ja loomise meditatsioon on väga olulised. See on see, mida õpetame, et kuidas sa saad teha alkeemiat… Kui kõik energia on siin meie jaoks, siis kuidas ma võtan selle ja teen selle vana ja võibolla negatiivse energiaga midagi täiesti uut ja muudan selle positiivseks? See käibki nii, et sa hingad, lased oma hääle ja keha vabaks ja väljendad ennast tagasi hoidmata,“ selgitab ta.

Johanni soovitused, kuidas oma emotsioone hakata välja näitama:

Hinga. Too oma meel kehasse. Ütle oma kehale, et lase need tunded valla ja ära hoia neid kinni. „Siis inimesed lasevadki oma emotsioonid valla ja avastavad, et saavad selle valla lastud energiaga nüüd midagi muud teha,“ sõnab Johann.

Mõtle selle peale, mida siin elus luua tahad. Visualiseeri, kuidas tahad, et sinu elu välja näeb. „Kui me usume ja teame seda, et kõik on meie jaoks loodud ja oskame ette kujutada, et kõik võib olla parem, kui kunagi arvatagi oskasid…  Kui oskad seda visiooni hoida ja oma kehasse salvestada, siis hakkavadki imed juhtuma,“ leiab Johann.

Julge olla haavatav. Oma tunnete näitamiseks ja nendest rääkimiseks on vaja palju julgust. „On oluline olla avatud ja andestada iseendale ning teistele, sest me ei tea seda, mida me ei tea ja kui me muutuda tahame, tuleb sellel lasta sündida“ räägib Johann. Usu, et alati saab minna ainult paremaks. „Kui teed endale selgeks selle, et alati saab minna paremaks ja seda isegi siis, kui kõik on juba hea… Siis see lähebki nii,“ usub Johann.