MIKS VÕRRELDA laenupakkumisi ja kuidas valida õiget laenu?

Sisuturundus

Laenude võrdlus
Foto: Arkadia

Kas mäletate, millal pidite viimati raha laenama? Kelle poole te selleks pöördusite? Kas oli see keegi teie sõpradest või otsisite abi mõnelt finantsasutuselt?

Pöördudes selle küsimusega sõbra poole, õnnestus teil tõenäoliselt hõlpsasti saada see, millest unistasite, ning lisaks saite tagastada laenatud summa õigel ajal ja ilma lisakuludeta. Juhul aga, kui teil tuli pöörduda professionaalide poole, suurenes ilmselt võlakohustuse summa laenule kohaldatava täiendava intressimäära tõttu.

Kuidas teha kindlaks, et laenu tagastamine ei muutuks koormaks? Mismoodi teha nii, et lisakulud laenuvõtjale üllatusena ei tuleks? Alustuseks tasub märkida, et igasugune rahaline kohustus nõuab laenuvõtjalt hoolikat eeltööd. Ärge lootke ainult oma hetkelisele soovile laenata raha.

Kohe alguses tasub läbi mõelda, millistele kulutustele hangitud summa täpselt läheb. Õige laenu valikul mängib olulist rolli ka laenuperiood. Oluline on meeles pidada, et mida pikem on laenuperiood, seda suuremaks lisakulud võivad muutuda. Kuidas kuumakset õigesti arvutada? Kuidas mitte majanduslõksu langeda?

Laenu andmisest esmase aimu saamiseks tasuks läbi viia turu-uuring, et teha kindlaks, millistel tingimustel laenuandjad oma teenuseid pakuvad. Küsite, kuidas seda teha? Teabe hankimiseks on mitu võimalust. Saate kulutada terve päeva erinevatele pankadele ja finantsasutustele laenutaotlusi saates. Lõppkokkuvõtteks saate loomulikult vajaliku teabe ning suure tõenäosusega saate teha otsuse laenu võtmise kohta.

Kui teil aga puudub soov sellele palju aega ja vaeva kulutada, on olemas palju lihtsam viis vajaliku informatsiooni hankimiseks. Arkadia Laen on veebiplatvorm, kus saab hõlpsasti võrrelda madala intressiga laene erinevatelt laenuasutustelt ning selle kinnituse korral on tellimust lihtne vormistada. Kõik, mida tuleb teha, on esitada kodulehe kaudu tasuta laenutaotlus.

Protsess võtab vaid mõne minuti aega, pärast mida saate tutvuda personaalsete laenupakkumistega. Loomulikult tasub arvestada sellega, et laenuvõtjal ei tohiks olla laenuvõlgnevusi ega muid rahalisi raskusi. Sel juhul laenu tõenäoliselt ei kinnitata.

Kujutage ette, et olukord on kontrolli alt väljas ja raha on kiiresti vaja. Lahenduseks võiks olla näiteks soodsama kiirlaenu võtmine, kuid teil pole aega hakata laenutaotlusi laiali saatma. Loomulikult on võimalus pöörduda otse kodupanga poole, et nõutud summa kätte saada. Kuid kas olete kindel, et teie pank pakub laene enim soodsatel tingimustel? Või teiselt laenupakkujalt saate hoopis parima laenupakkumise?

Sellises olukorras aitab teil Arkadia Laen kiirlaenude laenuvõrdlusteenus. Pärast avalduse täitmist, mis tegelikult ei kohusta teid millekski, on teil võimalus võrrelda enam kui 10 erineva krediidiasutuse laenupakkumisi. See on mugav ja kiire viis õige otsuse tegemiseks.

Pidage meeles, et igasugune rahaline kohustus on oluline otsus. Enne lepingu allkirjastamist tutvuge hoolikalt selle tingimustega.