NIPINURK: Epp Kärsin: kui keerame südame lukku, keelame endale armastust

Monika Kuzmina

erakogu

Suur õnnetunne tööst

Epp rääkis saates, et alles hiljaaegu küsis ta tütar, et mis tunne on olla Epp Kärsin. “Imestasin, et mis küsimus! Tütar aga ütles, et kõik räägivad sinust,” rääkis ta ja vastas, et ta ei mõtle selle peale ja teeb seda, mida teeb.

Epp selgitas, et ta ei hakanud tegelema sellega, millega tegeleb selleks, et saada kuulsaks. Ta tegi seda sellepärast, et see on tema kirg ja paneb silmad särama. “Ma näen läbi tuhandete inimeste, millise energiaga nad tulevad ja millisega lähevad. Nad on kerguses, helguses ja justkui valgustunud. See armastuse energia kannab neid edasi ja nemad annavad selle omakorda edasi. Ma olen sellel teekonnal põhjusel, et usun siiralt, et armastuse vibratsioon on kõige puhtam ja siiram. Kui me oleme armastuse energias, annab elu meile palju imelisi kingitusi. Oska vastu võtta ja olla tänulik. Minu töö on minu jaoks kõige suurem kingitus, sest ma ei tunne, et ma käiksin tööl,” rääkis Epp.

Õnn seisneb väikestes asjades

Epp on kindel, et õnn seisneb väikestes asjades ja pisiasjadest saavad suured asjad, mida tasub märgata ja mille eest tasub olla tänulik. “Kui paljud on üldse iga päev tänulikud ja kui palju öeldakse oma kaaslasele, lähedasele, armsamale, lapsele, emale, isale ja sõbrale aitäh, et nad olemas on?” tõi ta välja, et on oluline üksteist märgata ja siiralt avatud südamega ringi käia.

Muidugi on kõik elus haiget saanud, ent Epu sõnul ei tasu südant lukku keerata – nii keelame endale armastust ja jääme paljudest imedest elus ilma.

Ava oma süda ja märka ilu!

Ilu on kõikjal meie ümber. Epp meenutas, et käis 7 aastat kunstiklassis ning tal on selgelt meeles, kuidas sügiseti joonistati raagus puid ning isegi leinakask oli lehtedeta imeliselt kaunis. Ta usub, et on väga oluline lapse kombel uuesti maailma avastada, käia avatud südamega ja märgata ilu kohalolekus.

“Inimesed kogu aeg kiirustavad, kogu aeg tahetakse paremaid kodusid, ilusamaid autosid. Aga kui sinu hing on nii tühi, siis tihti kompenseerid seda asjadega. Leia aega olla vaikuses, õpi kuulama enda südamehäält. Aeg on avada süda, võtta omaks enda seksuaalsus, sest läbi selle lood materiaalses maailmas mida hing ihkab! Uues maailmas on oluline vaimsus, seksuaalsus ja materiaalsus.