Gosselinide 8 last: kaksikud ja kuuikud

6 kommentaari
Gosselinide 8 last: kaksikud ja kuuikud

Ameerikas elav Gosselini perekond on mitmes mõttes väga eriline. Esiteks elavad Gosselinid oma igapäevast pereelu telekaamerate all ja teiseks on jumal neid õnnistanud kaheksa lapsega- kaksikutega ja kuuikutega. Kui kuus beebit 2004 aasta mais ilmavalgust nägid, oli see maailmas väga suur uudis. Enne kuuikute sündi oli peres juba kaks tütart- 3-aastased kaksikud Cara Nicole ja Madelyn Kate.

Ameerikas elav Gosselinide perekond on mitmes mõttes väga eriline. Esiteks elavad Gosselinid oma igapäevast pereelu telekaamerate all ja teiseks on jumal neid õnnistanud kaheksa lapsega- kaksikutega ja kuuikutega. Kui kuus beebit 2004. aasta mais ilmavalgust nägid, oli see maailmas väga suur uudis. Enne kuuikute sündi oli peres juba kaks tütart- 3-aastased kaksikud Cara Nicole ja Madelyn Kate. Tänaseks päevaks on Gosselinide pere niivõrd populaarne, et ainuüksi nende perest rääkimine ja kirjutamine toob neile raha sisse. Neil on oma veebileht, reality-show, nad on välja andnud raamatuid ja osalenud muudes projektides. See perekond on sedavõrd populaarne, et ainuüksi Youtube`ist võib leida sadu videosid.

SIIN saad videopildi vahendusel lähemalt tutvuda kuulsa Gosselinide perekonnaga.

26.jaanuaril Kanal11-s eetrisse jõudva Oprah saate külaliseks on täies koosseisus Gosselinide perekond. Nad räägivad oma suure pere elust ja osalemisest Ameerika populaarses reality-show’s.