Buduaari tänavastiil: Daria ja Katri look

Buduaari tänavastiil: Daria ja Katri look

Buduaari look hunter Kaisa leidis Tartust üles kaks stiilset tudengit – Daria ja Katri. Daria 22a (vasakul) ja Katri 19a (paremal) on fotograafiatudengid Tartust, kes jäid silma oma laheda ja silmatorkava stiili poolest. Daria ostab paljud oma riided New Yorkerist ning Katri mainis  ära ühe oma ostlemiskohana Kaubamaja. Riiete ostu kriteeriumiteks on mugavus ning oma stiili järgimine.   Look hunter: Kaisa  

Buduaari look hunter Kaisa leidis Tartust kaks stiilset tudengit- Daria ja Katri. Daria 22a (vasakul) ja Katri 19a (paremal) on fotograafiatudengid Tartust, kes jäid silma oma laheda ja silmatorkava stiili poolest. Daria ostab paljud oma riided New Yorkerist ning Katri mainis  ära ühe oma ostlemiskohana Kaubamaja. Riiete ostu kriteeriumiteks on mugavus ning oma stiili järgimine.

Massimoodi vürtsitavad tüdrukud huvitavate ja eriliste leidudega pisidetailide näol, millega saab tavalisi asju trendikaks muuta. Nt olid Darial kõrvas väga lahedad vintage touchiga ülinaiselikud kõrvarõngad, mis tema veidi poisilikku stiili mõnusalt tasakaalustasid, ja Katri erksate värvide kombinatsioon hakkas juba kaugelt silma.

 

Vaata Daria ja Katri suuremat pilti allpool! 

 

Look hunter: Kaisa