Päeva LOOK: Arni Ost

Päeva LOOK: Arni Ost

Meie tänane „Päeva LOOK“ toob teieni eksootilise välimusega Arni Osti, kes lisaks modelliametile  soovib kanda kinnitada ka disainerina. Eesti Tippmodelli saatest tuntuks saanud neiu armastab disainida endale ise rõivaid ning loodab, et ühel päeval võime me ka tema enda kollektsioone näha.

Meie tänane „Päeva LOOK“ toob teieni eksootilise välimusega Arni Osti, kes lisaks modelliametile soovib kanda kinnitada ka disainerina. “Eesti Tippmodelli” saatest tuntuks saanud neiu armastab disainida endale ise rõivaid ning loodab, et ühel päeval võime me ka tema enda kollektsioone näha.

 

 

Arni peab oma stiili ülimalt naiselikuks, klassikaliselt kaasaegseks ning kohati ekstreemseks. Ta riietub alati vastavalt meeleolule, seetõttu võime me positiivse neiu garderoobist leida palju  ka erksaid toone. Arni usub, et iga inimese stiil peaks sobima tema iseloomuga, naise puhul on oluline, et ta oleks alati moodne. Loomingulise inimesena lisab Arni, et armastab kõike, mis on iluga seotud, sest elu – see on ilu! 

 

Pildil kannan:

Must topp: River Island

Särk: enda disainitud

Püksid: Zara 

 

Mida arvad Arni stiilist? 

 

Vaata pilte ka galeriist!