PÄEVA LOOK: Charlene Rennit

11 kommentaari
PÄEVA LOOK: Charlene Rennit

Seekordses PÄEVA LOOK rubriigis näitab oma stiili glamuurne Charlene Rennit, kes elab ja töötab Abu Dhabis. Charlene armastab naiselikku elegantsi ning tema suurimaks nõrkuseks on kaunid kingad ja pidulikud kleidid.

Seekordses PÄEVA LOOK rubriigis näitab oma stiili glamuurne Charlene Rennit, kes elab ja töötab Abu Dhabis. Charlene armastab naiselikku elegantsi ning tema suurimaks nõrkuseks on kaunid kingad ja pidulikud kleidid.

Charlene on Buduaarile varasemalt antud intervjuus tunnistanud, et ta on tõeline kingafriik ning kui ta leiab poest jalavarjud, mis talle väga meeldivad, ostab ta neid vahel isegi mitu paari korraga! Seega pole üldse imestada kui tal kodus ligi 100 paari neid on. 

Mis aga rõivastesse puutub, siis see kaunitar on alati hinnanud kodumaist loomingut. “Minu lemmik on Aldo Järvsoo, kuid kannan tihti uut ja huvitavat ka Liisi EesmaaltRiina Põldroosi õhtukleidid on imekaunid ning kindlasti tooksin esile ka Britt Samosoni.” 

Lisaks moeloomingule leidub Charlene’i lemmikute seas ka maailmanimesid. “Minu praegune lemmik on Balmain, moehuligaanid Alexander McQueen ja Westwood, Balenciaga, Christian Lacroix.” 

Sellel pildil kannab Charlene:


Pluus: Karen Millen

Kingad ja kaelakett: BGBC maxazria

Teksad: Levi’s jeans, ostetud Bloomingdales’ist