Päeva LOOK: Elerin Kruusla

Päeva LOOK: Elerin Kruusla

Elerin Kruusla on rõõmsameelne ja hakkaja neiu, kelle näol on tegu ühe ühe tulihingelise šopahoolikuga. Kui Elerin kaubanduskeskusesse satub, siis võib ta sinna uudistama ja valima jäädagi. 

Elerin Kruusla on rõõmsameelne ja hakkaja neiu, kelle näol on tegu ühe tulihingelise šopahoolikuga. Kui Elerin kaubanduskeskusesse satub, siis võib ta sinna uudistama ja valima jäädagi. 

Elerini riietus sõltub suures osas tujust ja konkreetsest sündmusest, kuid enamasti on ta siiski mugavuse pooldaja, teksad ja tennised iseloomustavad tema igapäevastiili kõige paremini. Lemmikpoodideks on Elerinil Zara, Vero Moda, Debenhams, Bata ning kõik Rotermanni kvartali poekesed, alustades Stradivariusest ning lõpetades Bershkaga. Elerini suureks nõrkuseks on muuseas ka ehted, näiteks kõrvarõngaid on tal kokku lausa üle 50 paari. Kuna Elerin on täielik suveinimene, siis enamik asju on tal värvilised, heledad toonid on vaieldamatuks lemmikuks. 

Pildil kannan: 

Pluus: Bershka

Tagi: Springfield

Püksid: Mango 

Kingad: NS King 

Elerini kõige ägedam moeost pärineb Santorini saarelt Fira linnast – selleks on suvistes värvitoonides antiikse stiiliga sõrmus.