Päeva LOOK: Kaidi Kuur

Päeva LOOK: Kaidi Kuur

Tänases Päeva LOOKis esitleb meile oma stiili noor ja talendikas  moedisainer Kaidi Kuur. Kindlasti leidub meie hulgas neid, kellele on Kaidi minimalistlik ja naiselik looming, kas siis Tallinna moenädalalt või mõnes muus kontekstis silma jäänud. Täna aga tutvume lähemalt Kaidi enda stiilieelistustega ja kiikame tema isiklikku garderoobi, mille suures osas moodustavad ka tema enda loodud riided.

Tänases Päeva LOOKis esitleb meile oma stiili noor ja talendikas  moedisainer Kaidi Kuur. Kindlasti leidub meie hulgas neid, kellele on Kaidi minimalistlik ja naiselik looming, kas siis Tallinna moenädalalt või mõnes muus kontekstis silma jäänud. Täna aga tutvume lähemalt Kaidi enda stiilieelistustega ja kiikame tema isiklikku garderoobi, mille suures osas moodustavad ka tema enda loodud riided. Kaidit iseloomustab klassikaline ja naiselik stiil maalähedases võtmes, mis saab inspiratsiooni elust enesest. Teda paeluvad minimalistlikud kombinatsioonid, millele tal aksessuaaride näol veidike särtsu kombeks on lisada. Kaidi on suur värvide austada ja usub, et nende kandmine mõjutab ka meeleolu. Temapoolseks soovituseks on kombineerida neutraalseid toone erksatega, selline käsitlus annab võimaluse värvidel paremini esile tulla. 

 

 

Pildil kannan:

Prillid: Marc Jacobs

Kleit: Kaidi Kuur

Kott: Furla

Plätud:Marc Jacobs

 

Lemmikmoelooja: Hetkel minu suureks lemmikuks on Zuhair Murad. Olen ka aastaid imetlenud Elie Saabi, kes oma loominguga kuulub punase vaiba kleitide kõrgklassi. Eesti noorte disainerite seas on palju talente ning soovitan soojalt aeg-ajalt ka nende toodangut soetada

 

Lemmikbrändid: Igapäevasematest brändidest armastan Marc Jacobsi ja Moschinot, kuna nende toodetes on sageli nooruslikku kiiksu, mis teeb toote unikaalseks. 

 

Lemmikkoht šoppamiseks: Miami outlet’id, sest valik on seal väga lai. Eestis proovin leida nii kaubanduskeskustest kui ka väikestest butiikidest. Vahel on põnev külastada ka vintage poode või turge, kust saab mitmenda ringi tooteid.

 

 

Kuidas meeldib sulle Kaidi stiil?