PÄEVA LOOK: Kaire Umalas

Kaire Umalas töötab Meritoni Hotels AS toitlustuse turunduse projektijuhina. Nagu enamus naisi, armastab ka Kaire stiiliga eksperimenteerida! ''Minu riidekapist võib leida hulganisti seelikuid ja kleite, mida koguneb aina juurde. Lemmikuks on naiselik romantiline stiil, pitsid ja satsid, kuid ei puudu ka klassikalised mustad kleidid ja pintsakud. Kuid vahel tuleb ka tuju katkised teksad jalga panna, kasvõi näiteks kontsakingaga. Ma ei karda eksperimenteerida, väljendan end paljuski riietusega. Tööl kannan iga päev erinevaid riideid, et mitte endale ning teiste jaoks igav olla, '' ütleb oma stiili kohta Kaire, kes osaleb Buduaari Päeva Looki rubriigis juba teist korda!


Kaire Umalas töötab Meritoni Hotels AS toitlustuse turunduse projektijuhina. Nagu enamus naisi, armastab ka Kaire stiiliga eksperimenteerida! ”Minu riidekapist võib leida hulganisti seelikuid ja kleite, mida koguneb aina juurde. Lemmikuks on naiselik romantiline stiil, pitsid ja satsid, kuid ei puudu ka klassikalised mustad kleidid ja pintsakud. Kuid vahel tuleb ka tuju katkised teksad jalga panna, kasvõi näiteks kontsakingaga. Ma ei karda eksperimenteerida, väljendan end paljuski riietusega. Tööl kannan iga päev erinevaid riideid, et mitte endale ning teiste jaoks igav olla, ” ütleb oma stiili kohta Kaire, kes osaleb Buduaari Päeva Looki rubriigis juba teist korda!

Kaire Umalas / 33 / turundaja

Fotol kannan:

Pluus: H&M

Seelik: Froufrou

Kaelakee: H&M

Lemmik ilutoode: Yves Saint Laurent Touche Eclat – peitepulk ja Joik piparmündi huulevõie, seda kulub meeletutes kogustes!

Viimane moeost: Lindexist kampsun ja kõrvarõngad Les Petitest.

Parim šoppamise koht: erinevad Vintage poed Kalamajas, Eesti moedisainerite looming ja ei saa üle ega ümber kiirmoe poodidest.