Päeva LOOK: Karin Soolep

Päeva LOOK: Karin Soolep

Seekordses päeva look‘is vaatame, kuidas armastab riietuda särtsakas ja stiilne Karin Soolep – naine, kelle garderoobis figureerivad vist küll pea kõik moetrendid! Karin riietub vastavalt meeleolule ning ühtegi konkreetset stiili ei järgi, kõik päevad ei ole vennad!

Seekordses päeva look‘is vaatame, kuidas armastab riietuda särtsakas ja stiilne Karin Soolep – naine, kelle garderoobis figureerivad vist küll pea kõik moetrendid! Karin riietub vastavalt meeleolule ning ühtegi konkreetset stiili ei järgi, kõik päevad ei ole vennad! 

Ta leiab, et iseennast ei tasu liiga tõsiselt võtta, väikesed katsetused värvide, lõigete ja erinevate stiilidega on just need, mis muudavad tema arvates elu lõbusamaks. Eriti soovitab Karin sellisest mõttest lähtuda just meestel! Ostlemist viib paadunud moefänn läbi kõikides tavalistes üldtuntud poodides, sinna sekka ka paar lemmikkaltsukat. Internetis ostleb naine harva, kuna tema jaoks on oluline enne ikka toodet proovida ja katsuda. Kabamärkides Karin otseselt kinni ei ole, kuid sügav austus on näiteks G-Stari ja Scotch&Soda vastu. Kõiksugu võltskaup, kus karjuvad nimesildid või tuntud mustrid peal, ei ole kindlasti mitte Karini pärusmaa, kuid igaühele oma, mõtiskleb trendikas naine tolerantselt.

Pildil kannan: 

Kleit: Mango

Vest: River Island

Kott: Mohito

Jalanõud: River Island

 

Kuidas meeldib sulle Karini meeleolukas look