Päeva LOOK: Kätlin Kikkas

Päeva LOOK: Kätlin Kikkas

Seekordses „Päeva LOOK’is“ tutvume noore moedisaineri Kätlin Kikkase stiilieelistustega. Oma stiili väljendab Kätlin peamiselt läbi enda loomingu, mida kirjeldab minimalism, skandinaavialikud värvitoonid ning naiselikkuse segunemine meheliku robustsusega.

Seekordses „Päeva LOOK’is“ tutvume noore moedisaineri Kätlin Kikkase stiilieelistustega. Oma stiili väljendab Kätlin peamiselt läbi enda loomingu, mida kirjeldab minimalism, skandinaavialikud värvitoonid ning naiselikkuse segunemine meheliku robustsusega. Kätlinil töötab disainerina enda loodud moebrändis KÄT, lisaks sellele tegeleb stiilne naine veel ka stilistikaga. Lemmik brände Kätlinil otseselt ei ole, kuid COS poe ostaks ta küll meeleldi tühjaks. Kiire elutempo tõttu on Kätlin viimasel ajal fokusseeritud pigem kvaliteedile kui kvantiteedile, pidades oluliseks materjali vastupidavust, mis annab võimaluse panustada rõiva kandmisesse pikemaks ajajärguks.

Vabadel  hetkedel armastab Kätlin linnast eemale sõita, tema suviseks lemmikhobiks on SUP( aerusurfilaud), mis on heaks võimaluseks, kuidas ühendada endas nii sport, sõbrad kui ka lõõgastus. 

 

Pildil kannan: 

Kleit: KÄT 

Kaelaehe: Lindex 

Sokid: Lindex 

Jalanõud: DUNE London