PÄEVA LOOK: Marilin Kaareste

Marilin Kaareste on kaunis ja särav Tallinna preili, kelle põhiline tegevus jääb moevaldkonda. ''Amet on mul hetkel vahetamisel, hobikorras tegelen modellinduse ja blogimisega.'' Stiil võib Marilinil olla täiesti ühest äärmusest teise, sõltuvalt ilmast ning tujust. Marilin jumaldab maksikleite/-seelikuid ja ülimalt naiselikke kleite! ''Ühel päeval võib mind näha paljude jaoks jäledate haarempükstega ja teisel päeval kõrgete kontsadega mustas klassikalises kleidis ning siis hoopis lõhkiste teksadega ja tanksaabastega,'' kirjeldab kaunis modell oma stiili. Kuidas teile meeldib Marilini päeva look?

Marilin Kaareste on kaunis ja särav Tallinna preili, kelle põhiline tegevus jääb moevaldkonda. ”Amet on mul hetkel vahetamisel, hobikorras tegelen modellinduse ja blogimisega.” Stiil võib Marilinil olla täiesti ühest äärmusest teise, sõltuvalt ilmast ning tujust. Marilin jumaldab maksikleite/-seelikuid ja ülimalt naiselikke kleite! ”Ühel päeval võib mind näha paljude jaoks jäledate haarempükstega ja teisel päeval kõrgete kontsadega mustas klassikalises kleidis ning siis hoopis lõhkiste teksadega ja tanksaabastega,” kirjeldab kaunis modell oma stiili. Kuidas teile meeldib Marilini päeva look?

Marilin Kaareste / 27 / modell

Fotol kannan:

Turban: asos.com

Pintsak: Liina Stein

Pluus: Zara

Püksid: G-Star 

Vöö: River Island

Käekott: Tosca Blu

Kingad: Michael Kors

Lemmik ilutoode: Ella Baché Magistral seerum

Viimane moeost: pildil olevad Michael Korsi kingad

Parim šoppamise koht: Tellin päris palju oma riideid erinevatest internetipoodidest. Eestis satun tihti Liina Steini juurde ning tavaline on, et Zara, Mango, River Island jäävad ka tihti ette. 

 

OSALE RUBRIIGIS JA VÕIDA ILUTOOTEID JOIK’ilt!

 

Saada fotod [email protected]