Päeva LOOK: Teele Toots

Päeva LOOK: Teele Toots

Teele Toots on trendikas noor naine, kes suundus mõned aastad tagasi Kopenhaagenisse turundust õppima, nüüdseks on kool lõpetatud ning hetkel elab Võrust pärit neiu hoopiski Zürichis. 

Teele Toots on trendikas noor naine, kes suundus mõned aastad tagasi Kopenhaagenisse turundust õppima. Nüüdseks on kool lõpetatud ning hetkel elab Võrust pärit neiu hoopiski Zürichis. 

Mood on Teelele alati suurt huvi pakkunud – juba väga noorena hakkas ta moeblogisid jälgima, tänu millele sai palju inspiratsiooni ja uusi ideid. Tänaseks on Teelel välja kujunenud oma kindel stiil, mida ta iseloomustab kolme sõnaga: kaasaegne, mugav ja väga naiselik. Teele garderoobis domineerivad must, hall ja beežid toonid, muid värve leidub seal väga vähe, kui, siis üksnes meresinine. Teelele meeldib kombineerida masstoodangu riideid kõrgklassi disainerkottide ja kingadega, võltsbrände ei kannaks ta kunagi. Riietevaliku juures määravaimaks teguriks on Teele sõnul alati kas meeleolu või ilm. 

Pildil kannan:

Nahktagi: Mango

Kampsun/kingad: Zara

Teksad: American Eagle Outfitters

Kott: Louis Vuitton

Päikeseprillid: Ray Ban

Lemmik šoppamiskohad: Pool oma garderoobist olen soetanud reisil olles. Samuti olen suur netipoodide fänn, enmasti tellin oma riideid veebipoest nelly.com.

 

Kuidas meeldib sulle Teele päeva look