Reklaam sulgub sekundi pärast

IMEARMAS KAADER: PIRET JÄRVIS-MILDERI poeg on nii palju kasvanud

Buduaar

Piret Järvis-Milder abikaasa ja lastega
Piret Järvis-Milder abikaasa ja lastega — FOTO: Piret Järvis-Milder/Instagram

Piret Järvis-Milder ja tema muusikust abikaasa Egert Milder on täna kahe imearmsa lapse vanemateks. Peres kasvab vanema õe staatust nautiv tütar Milli ning möödunud aasta kevadel ilmavalgust näinud poeg Max.

Sel kevadel täituski pisipojal esimene eluaasta ning selle erilise sündmuse raames avaldas Piret sotsiaalmeedias tõeliselt vahva jäädvustuse koos Maxiga.

"Ja sa oledki juba üks, mu kallis. Sinu tulek tõi endaga kaasa mingi minu jaoks senikogemata ja täiesti uut tüüpi rõõmu ning energialaengu, mis on saatnud mind terve aasta. Tegelikult sa oledki üks kasvult veel väike, aga olemuselt hiigelsuur rõõmurull. Või siis nagu karupoeg Puhhi õhupall - pole võimalik olla kurb, kui sul on Max," tõdeb Piret, et nende pisipoeg on üks ääretult positiivne rõõmurull.

Elu kahe lapsega pole kahtlemata kergete killast ja seda eriti veel siis, kui mõlemad lapsevanemad elavad tempokat elu.

Pireti abikaasa Egert kirjeldas elu kahe lapse isana möödunud aasta kevadel järgnevalt: "Väike update omaltpoolt, et elu kahe lapsega on praegu selline, et vanemad ei jõua ise mitte midagi teha. Või siis kõike ainult ühe käe või kolme varbaga, aga liiga kaua ei saa teha, sest muidu läheb kõrvulukustavaks “lää-lää-lää”tamiseks," tõdes mees perioodi, mil Max oli alles äsja sündinud ning neil tuli Piretiga uue elukorraldusega harjuda.

Piret Järvis-Milder pojaga
Piret Järvis-Milder pojaga — FOTO: Piret Järvis-Milder/Instagram