Reklaam sulgub sekundi pärast

KATRI KATS keerulisest raseduse algusest: ütlesin Juhanile, et ma ei tee seda enam kunagi uuesti läbi

Buduaar

Katri Kats
Katri Kats — FOTO: Katri Kats/Instagram

Suunamudijad Katri Kats ja Juhani Särglep on justkui unistuste paar, kes meeskonnana toimib lausa imeliselt – kahekesi kõikjal üle maailma reisided ja elu nautides teenivad nad tuhandeid eurosid kuus.

Katri ja Juhani suhe sai alguse enam kui 14 aastat tagasi ning on endiselt tulikuum.

Möödunud nädalal aga andis paar teada imelisest uudisest - nimelt saavad neist varsti lapsevanemad.

Katri käest uuriti, kuidas ta end tunneb ning siinkohal möönab naine, et täna on tal kõik väga hästi, kuid raseduse algus oli kõike muud kui meeldiv. "Esimesed raseduskuud olid väga rasked, mul oli nii halb olla, ma ei suutnud püstigi seista ilma et mul sees keerama ei hakkaks, seega ma olin enamuse ajast voodis ja õnnetu. Mul oli raske üldse midagi süüa, miski ei maitsenud ja kõik ajas iiveldama, isegi need toidud, mida ma muidu armastan. Ma olin kogu aeg väsinud ja tundsin ennast täiesti kasutuna," tõdeb suunamudija.

Olukord oli Katri sõnul väga halb ja uuesti ta seda läbi teha ei tahaks: "6-13 nädalat olid minu jaoks kõige kohutavamad ja ma mäletan selgelt ütlemas Juhanile, et ma ei tee seda enam kunagi uuesti läbi. Juhani oli samuti sellest šokeeritud, et mul nii halb on olla ja muidugi ta oli mulle toeks."

Asja ei teinud lihtsamaks ka asjaolu, et Katri rasedusega samaaegselt otsustas Juhani liha sööma hakata. "Täpselt siis kui ma rasedaks jäin, tekkis tal meeletu lihaisu ja temast sai lihaekspert. Ta küpsetas terve aeg liha ja katsetas erinevad retsepte," meenutab Katri.

Katri Kats
Katri Kats — FOTO: Katri Kats/Instagram