Muusik Tanja Mihhailova-Saare abikaasa Mikk Saar on elus jõudnud etapini, mida võib kahtlemata pidada millegi uue ja veelgi põnevama alguseks. Nimelt sai Mikk kätte Luua Metsanduskooli diplomi, mis tähendab, et nüüd on ta diplomeeritud metsatehnik. Kui koroona maailma vallutas, otsustasid nii Mikk kui ka Tanja Luua metsanduskooli õppima asuda, et lisaks muusikamaailmale end ka mõnes teises valdkonnas arendada. Tänaseks ongi Mikul kool edukalt läbitud ning selle auks postitas uhke laulja foto ka oma sotsiaalmeedia kontole. "Nüüd on see ametlik #luuametsanduskool" teatas Mikk Saar sotsiaalmeedias avaldatud postituses. View this post on Instagram A post shared by Mikk Saar (@mikeiisland)
Janika Koch-Mäe — FOTO: Virko Veskoja Nipinurk VIDEO! Tahad suvel rohkem liikuda? Tasuta välijõusaal võib olla parim koht alustamiseks
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Buduaari 2026.a. pulmapeo 10 finalisti on selgunud!
Saunameistrid — FOTO: Virko Veskoja Eesti elu VIDEOD! Leib, kakao ja vanilje saunas? Herbal Cup tõi Elamus Spasse looduslikud aroomid ja erilised rituaalid