Reklaam sulgub sekundi pärast

6 ÄMMATÜÜPI, KES ajavad iga minia hulluks

Suhe ämmaga võib olla hea või halvemal juhul võib kallima emaga suhtlemine panna hambaid kiristama. Paljud probleemid saab lahendada rääkimisega, kuid teinekord on tüütutest harjumustest raske vabaneda. Scarymommy.com pani lugejate kogemuste põhjal kirja kuus ämmatüüpi, kes põhjustavad perekonnas stressi. 

1. Karm ämm

"Ämm ütles toidulauas lastele, et nad ei tohi saiale võid peale määrida, sest muidu lähevad paksuks. Samuti on ta öelnud, et kui me jõuluõhtul õigeks ajaks kohale ei jõua, siis pole vaja üldse tulla. Nimelt olevat väga tähtis toit ära süüa kohe, kui see ahjust välja on tulnud. Võibolla järgmine aasta me ei külastagi teda jõuludel ja ta saab rahus üksinda olla."

2. Helistaja ämm

"Ämm võtab hea meelega meie lapsi enda juurde ööseks. Iga kord saadab ta mulle aga hommikul kell kuus sõnumi, et lapsed on juba üleval ja tulge neile kohe järele. Lapsed on tema juures ju just sellepärast, et mehega hommikuti kaua magada saaksime."

3. Ohverdaja ämm

"Mu ämm armastab rääkida sellest, kuidas ta kunagi oma lapsed üksinda üles kasvatas ja ei vajanud selleks abikaasa abi. Tema abikaasa ei toitnud iialgi lapsi, ei vahetanud nende mähkmeid või ärganud öösiti üles. Laste kasvatamine oli täielikult ämma õlgadel."

4. Nuhkiv ämm

"Ämmal on vaja kogu aeg teada, mida me teeme. Ta helistab meie teismelistele lastele ja küsib, kas ma olen kodus ning millega tegelen."

5. Laste kaudu rääkiv ämm

"Ämm räägib minuga laste kaudu: "Te peaksite oma emale ütlema, et ta ostaks teile uued joped" või "Sa peaksid emale ütlema, et sul on uut mütsi vaja". Ja ma seisan sealsamas kõrval. Nii tüütu!"

6. Kritiseeriv ämm

"Ämm tunneb, et on oma poegi valesti kasvatanud, sest nad ei ole arstid ja ei teeni tuhandeid eurosid kuus."