Reklaam sulgub sekundi pärast

“EBAREAALNE KUI PALJU SAAB üht väikest inimest armastada.” Foto Liis Lemsalu pisipojast sulatab kõik südamed

Buduaar

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Marilyn Sipelgas

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu sai möödunud aasta novembrikuus esmakordselt emaks, mil tema ja elukaaslase Karl-Erik Kodu perre sündis kauaoodatud pisibeebi.

Liis on pisipojast tänaseks ka mitmeid imearmsaid klõpse jaganud ning tänaseks on ka karget talveilma koos nautimas käidud.

Ühtlasi on selge, et Liis naudib oma uut ja tähtsat rolli emana kohe väga – pole kahtlustki, et see roll sobib naisele justkui valatult.

Ka sünnituse osas on lauljatar öelnud, et kulges tema jaoks vägagi hästi. "Tänulik, et sain kogeda täiesti loomulikku sünnitust - enamjaolt lõõgastusin tuhude ajal vannis & vajadusel sain ka ringi liikuda. Kasutasin erinevaid hingamistehnikaid + aroomiteraapiat, mis mind tohutult aitasid. Kokkuvõttes 0 epiduraali ja nii tänulik, et sain just sellise positiivse ja ilusa kogemuse osaliseks."

Liis jagas sotsiaalmeedias tõeliselt südamlikku klõpsu pisipojast, kes parasjagu uinakut tegemas oli. "Ebareaalne, kui palju saab üht väikest inimest armastada," lisas kaunitar armsa jäädvustuse juurde kommentaariks.

Liis Lemsalu poeg
Liis Lemsalu poeg — FOTO: Liis Lemsalu/Instagram