Reklaam sulgub sekundi pärast

ERAKORDNE FOTO vastsündinud beebiga! Liis Lemsalu avaldas kogu tõe sünnitusest

Buduaar

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Liis Lemsalu/Instagram

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu sai hiljuti esmakordselt emaks, mil tema ja elukaaslase Karl-Erik Kodu perre sündis kauaoodatud pisibeebi.

Liis on pisipojast tänaseks ka mitmeid imearmsaid klõpse jaganud ning tänaseks on ka karget talveilma koos nautimas käidud.

Ühtlasi on selge, et Liis naudib oma uut ja tähtsat rolli emana kohe väga – pole kahtlustki, et see roll sobib naisele justkui valatult.

Nüüd aga avaldas kaunitar sotsiaalmeedias mõtted seoses lõppeva aastaga - täpsemalt tõi Liis välja kõik need asjad, mille eest ta 2023. aastal tänulik on.

Loomulikult tõi Lemsalu esile ka pisipoja sünni ning antud teemal puudutas lauljatar esmakordselt ka sünnituse kulgu. "Tänulik, et sain kogeda täiesti loomulikku sünnitust - enamjaolt lõõgastusin tuhude ajal vannis & vajadusel sain ka ringi liikuda. Kasutasin erinevaid hingamistehnikaid + aroomiteraapiat, mis mind tohutult aitasid. Kokkuvõttes 0 epiduraali ja nii tänulik, et sain just sellise positiivse ja ilusa kogemuse osaliseks. Aitäh mu ämmakale Kirlinile ja elukaaslasele Karl-Erikule, kes olid mu kõrval sel erilisel momendil," tänab Liis.