Muusik Stefani kihlatu Victoria Koitsaar avaldas sotsiaalmeedias tõeliselt kauni klõpsu koos pisitütrega. ”Minu Maya,” lisas Victoria võrratu jäädvustuse juurde kommentaariks. Stefan ja Victoria tervitasid pisitütart möödunud aasta lõpus, täpsemalt 28. detsembril. View this post on Instagram A post shared by Victoria Koitsaar (@victoriakoitsaar) Kidsmed.ee Sisuturundus Jah, pumbal ja pumbal on vahe! Ühega pumpasin 30ml ca 20-30 minutit aga Lola & Lykke omaga kulus 130ml kogumiseks vaid 5 minutit! Kupud.ee Sisuturundus Privaatpostitus: Kogemuslugu | Kaia (38): “Proovisin tselluliidile ukse näitamiseks elektroonilist kehakuppu infrapunaga – enam ei suuda ma kuputamisest loobuda!”
Kidsmed.ee Sisuturundus Jah, pumbal ja pumbal on vahe! Ühega pumpasin 30ml ca 20-30 minutit aga Lola & Lykke omaga kulus 130ml kogumiseks vaid 5 minutit!
Kupud.ee Sisuturundus Privaatpostitus: Kogemuslugu | Kaia (38): “Proovisin tselluliidile ukse näitamiseks elektroonilist kehakuppu infrapunaga – enam ei suuda ma kuputamisest loobuda!”
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Tutvu Buduaari pulmapeo finalistidega!
Antoniuse moeetendus 2026 — FOTO: Aira Evard Ilu ja Mood Kas mood kuulub kirikusse? Estonian Fashion Festival tõi Tartusse sajad moehuvilised ja käivitas ühiskondliku arutelu
İzmir Ephesus — FOTO: B2B Baltic Travel Lahedat lugemist Kas olete kunagi soovinud minna muuseumi õhtuhämaruses?
Kaisa ja Taneli pulmapidu 2025.a. Vihula mõisas — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Tort peab olema noorpaari nägu!