3 ASJA, MIDA emadus mulle õpetanud on: Maarja Kerner-Ader

erakogu

Buduaar

Alati särav ja imekaunis Maarja Kerner-Ader on tubli ema oma kolmele pojale. Peres kasvavad kaksikud Trevon ja Roven ning vanem poeg Rob Braiton. Mida on emadus aga Maarjale õpetanud?

Minu 3 last on õpetanud mulle kõige rohkem seda, et elus tuleb nautida igat sekundit.

Lastega kodus olemise aeg läheb lihtsalt nii kiiresti, et hiljem tagasi mõeldes tekib selline ahastus, et kuidas küll titeaeg niimoodi möödus. Seega püüan igast hetkest, mil olen koos lastega, võtta kõike. Vanasti polnud see hetkes elamine nii tähtis, nüüd aga elan täiega.

Lapsed on mulle õpetanud pühendumist.

Pühendumist ellu ja perekonda. Nad õpetasid, kuidas seada prioriteete, kuidas teha otsuseid alati nii, et oleks alati kõigile parim võimalik lahendus. Nad õpetasid mind vaatama elu teise pilguga. Enam ei mõtle, kuidas on minul ja mu mehel hea. Nüüd mõtlen, kuidas on minul, mu mehel ja kolmel lapsel hea.

Kolmandana tooksin välja erilise õnnetunde.

Ma ei tea, kas see läheb mõtte poolest õige vastuse alla, aga mina pole kunagi oma elus olnud nii õnnelik kui nüüd kui mul on oma suurpere. Ma reaalselt iga päev tänan õnne, et just need kutid on mu ellu tulnud. Kui võrdlen elu enne lapsi ja pärast lapsi, siis on täielik muutus olnud. Lapsed õpetavad iga päev mulle kuidas olla lihtsalt tänulik ja õnnelik.