“KAS KÕIK NAISED muutuvadki emaks saades kasimata ja rääbakaks prügikolliks!?”

Buduaar

Buduaar

123rf.com
123rf.com

On paratamatus, et kui naise ellu tuleb laps, siis elukorraldus ning kõik muu muutub. Ühtäkki tiirleb maailm vaid lapse ümber ning enda soovid ja väljaskäimised jäävad tagaplaanile. Mida aga teha siis kui vaatamata emaks saamisele näed sina hoolitsetud välja ning jõuad ka oma hobidega tegeleda, aga kõik su sõbrannad on justkui kodu külge aheldatud ning tagatipuks näevad veel kasimata ja rääbakad välja ka?

“Mulle on alati meeldinud enda eest hoolitseda ja ma ausalt öeldes ei kujutaks teisiti ettegi. Mulle meeldib kui mu juuksed on puhtad, hambad pestud, ma ise lõhnan hästi ja näen hea välja. See annab enesetundele nii palju juurde ja ka mu mehele meeldib kui ma hea välja näen. 

Sain mõned kuud tagasi emaks ja vaatamata sellele, et mu elu on nüüd hoopis teistsugune ja palju kiirem, siis leian ma iga päev aja enese jaoks. Mulle meeldib trenni teha ja mu mees on nõus iga päev korraks last hoidma, et saaksin tegeleda sellega, mida armastan. Ka laseb ta mul pesemas käia ja ka muidu ennast sättida. Minu arvates pole midagi rõvedamat kui pesemata juustega naine, kes haiseb higi järele ja kellel hambad pesemata on. 

Just sellised on aga pea kõik mu sõbrannad, kes ka hiljuti emaks saanud on. Kõik emad, kellega olen pärast lapse sündi kokku saanud, näevad välja nagu kasimata ja rääbakad prügikollid. Nad kurdavad, et nad on nii väsinud, et ei jõua isegi juukseid pesta ja käivad ringi nädal aega pesemata juustega. Fuhh! Ka olen tundnud nende juures kerget higihaisu ja üldse näevad nad peale emaks saamist nii koledad ja paksud välja! Ja kõik nad on olnud enne seda säravad ja hakkajad naised, kellele on meeldinud enda eest hoolitseda. 

Tahaks ausalt neile vahepeal karjuda, et kas nad pressisid sünnitusega oma ajud välja või mis nendega juhtunud on?! Naised, hoolitsege enda eest ka emaks saades. Muidu varsti kurdate kuskil foorumis, et oih, mida teha, mu mehel on teine naine!”