LAURI PEDAJA TUNNISTAS, et teda häirivad paljad lapsed rannas

TV3

Kristina Beebilogi

Paar kuud tagasi isaks saanud Lauri Pedaja käis külas Kristina blogis, kus rääkis lähemalt oma uuest rollist ja kodu ehitamisest.

Lauri Pedaja ja tema kihlatu Gethel Burlaka peres kasvab imearmas pisitütar Aria, kellele pühendab Lauri rohkelt aega olles võtnud isegi isapuhkuse. “Ma teadsin seda juba enne kui ma isaks sain,” kinnitab Lauri, et lapse saamise plaani juurde käiski see, et tema jääb lapsehoolduspuhkusele.

Lauri ja Gethel hindavad suhtes tasakaalu ehk kui Gethelil jääb lapsega tegelemise tõttu ööuni vajaka, siis võtab Lauri hommikul lapsega toimetamise üle ja laseb Gethelil magada. Lauri sõnul peab lapsevanemana olema pühendunud. “See on minu jaoks väga äge seiklus,” kirjeldab Lauri, et on oma tütrele justkui maailma näitajaks. “Temast tuleb kindlasti avastaja,” õhkab mees, et saab laps kõhukotis palju asju tehtud.

Lauri tunnistas ka blogis üles, et teda räigelt häirivad alasti lapsed rannas. “Kas sa ei jaksa osta oma lapsele mingit 7 eurist trikood või lühikesi pükse,” ütleb Lauri, et võib-olla elab ta liiga aastas 2021, aga perverte leidub igalpool. Mehe sõnul saab ta aru, et lapsele ei pruugi meeldida kui tal mingi märg asi seljas on, aga siiski on tal ebamugav kui paljas laps jookseb ringi, teades, kui palju pahatahtlikke inimesi on ümberringi. “See on minu jaoks hirmus,” ütleb Lauri ja soovitab lastevanematel oma lapsi mitte pervertidele eksponeerida.